АКТУАЛЬНО

“У світі, де спалахують смертоносні світила, християни повинні вказувати на світло вифлеємської зорі”, - владика Діонісій

Вівторок, 10 січня 2017, 10:22
У день празника Різдва Христового владика Діонісій (Ляхович), Апостольський візитатор для українців греко-католиків в Італії та Іспанії, очолив Божественну Літургію в прокатедральному соборі Святої Софії в Римі.

Звертаючись до присутніх на Богослужінні українських мігрантів, архиєрей вказав на воплочення Божого Сина як таїнство Божої любові до людини. Цю любов, за словами проповідника, особливо переживають захисники України, "жертвуючи своїм життям заради кожного із нас". "Боже милосердя іде назустріч бідним і нещасним, поділяє всі людські обмеження і страждання. Христос є тією зорею, що приходить у цей світ і освітлює людські темряви. Це вифлеємське світло світить також над пекельними ночами, котрі зараз переживає наш народ. Серед його страждань ми чуємо плач безчисленних Рахиль, котрі оплакують своїх дітей", - наголосив владика Діонісій, згадуючи про війну в Україні.  Він також закликав "поділитися цим світлом з тими, хто знаходиться в життєвій темряві, хто далеко від рідної домівки, на лікарняному ліжку чи в’язничних нарах".

Із архиєреєм Божественну Літургію співслужили: о. Марко Семеген, президент товариства "Свята Софія" та ректор собору, о. Орест Козак, настоятель монастиря отців студитів "Студіон", та о. Андрій Солецький, керівник Секретаріату Глави УГКЦ в Римі, віце-ректор собору.

Прес-служба товариства "Свята Софія"

ПУБЛІКАЦІЇ

«Християни вірять у Бога-альтруїста», - Глава УГКЦ про альтруїзм як спосіб життя християн21 січня

У першому прямому ефірі 2018 року інтерактивного проекту «Відкрита Церква» на «Живому ТБ» Отець і Глава УГКЦ Блаженніший Святослав пояснив...

МЕДІА
Prev Next