АКТУАЛЬНО

У світ вийшла книжка «Місії народні та нова євангелізація у місійній діяльності Церкви»

Понеділок, 14 вересня 2020, 14:05
У видавництві отців василіан «Місіонер» вийшла книжка «Місії народні та нова євангелізація у місійній діяльності Церкви», 2020.

Автор книжки - доктор місіології о. Анастасій Андрій Кабаль, ЧСВВ. Нове видання унікальне тим, що в ньому автор представляє, як народні місії можуть сьогодні слугувати новій євангелізації в Україні.

У першій частині представлені богословські роздуми про нову євангелізацію та аналіз традиційних народних місій, що дозволило зробити пропозиції, у який спосіб вони можуть слугувати новій євангелізації.

У другій частині подані додатки з прикладами місійно-реколекційних проповідей і катехиз, практичні поради віднови або організації мирянських парафіяльних спільнот під час народних місій.

Ця книжка є результатом наукових досліджень автора та одночасно їх практичним застосуванням у парафії Святих Верховних апостолів Петра і Павла у м. Дрогобич та проводі парафіяльних спільнот «Молитовного читання Святого Письма» та «Біблійної години».

Західне бюро «Живого ТБ» за матеріалами http://osbm-hoshiv.in.ua


ПУБЛІКАЦІЇ

Митрополит Володимир Стернюк. Двадцять років від дня смерті29 вересня

Сьогодні двадцять третя річниця із дня смерті митрополита Володимира Стернюка. Про його життя і діяльність у цій статті.

МЕДІА
Prev Next