АКТУАЛЬНО

У Тернопільській семінарії пройшла спільна вечеря у Надвечір’я Богоявлення

Вівторок, 21 січня 2020, 11:37
18 січня у Тернопільській духовній семінарії імені патріарха Йосифа Сліпого, що у смт Велика Березовиця, відбувся Щедрий вечір.

На запрошення архиєпископа і митрополита Тернопільсько-Зборівського Василя Семенюка та єпископа-помічника Теодора Мартинюка зібралися викладачі, добродії семінарії та чисельні гості, щоб розділити вечерю у Надвечір’я Богоявлення і спільно прославити Христа-Спасителя колядками та щедрівками.

Вітаючись із гостями, архиєпископ Василь благословляв їх та запрошував до столу. Вечеря розпочалася зі спільної молитви, потім митрополит благословив страви та побажав усім присутнім духовних благ у свято Богоявлення Господнього. До святкового вечора  студенти семінарії підготували цікаву мистецьку програму зі щирими віншуваннями, гучною колядою та народними дійствами – «Вертепом» і «Маланкою». А розпочалося свято з відеопривітання військових з роти патрульної служби поліції особливого призначення «Тернопіль», які зараз служать в зоні ООС та дітей зі Сходу, що влітку відпочивали в Зарваниці. Відтак за традиційною різдвяною гостиною у теплій родинній атмосфері спільнота молилася, колядувала та дякувала Господеві за прожитий рік.

Західне бюро «Живого ТБ» за матеріалами http://www.tze.org.ua


ПУБЛІКАЦІЇ

У наріжний камінь парафії Святого Йосифа Обручника в Чикаго закладено вугілля з Донбасу і камінь з Дніпра29 травня

Парафія Святого Йосифа Обручника УГКЦ у Чикаго налічує майже тисячу родин, а все починалося у 1956 році з невеличкого приміщення під куполом…...

МЕДІА
Prev Next