АКТУАЛЬНО

У Тернопільській семінарії стартувала «Школа християнського аніматора»

Вівторок, 08 жовтня 2019, 07:56
5 жовтня розпочався новий навчальний рік «Школи християнського аніматора» (ШХА), що діє при Тернопільській духовній семінарії УГКЦ у смт Велика Березовиця.

Понад 180 молодих і активних дівчат і парубків прибули здобувати та розвивати знання, вміння аніматорської справи. Зустріч розпочалася Святою Літургією, яку очолив очільник «Школи християнського аніматора» о. Ярослав Шевчук. Священнослужитель привітав молодь, яка прибула з різних парафій Тернопільсько-Зборівської архиєпархії, та запросив до сумлінного навчання.

Після молитви молоді аніматори прослухали курси з основ таборування, особистої ефективності та волонтерства, проаналізували та підбили підсумки цьогорічних «Веселих канікул із Богом».

«За останні роки діяльності школа християнського аніматора докорінно змінила свої установи, - розповідає співорганізатор ШХА Андрій Волянюк. – Ми дбаємо про щорічне оновлення навчальних курсів, створена спеціальна група менторів, себто наставників для аніматорів, ще цікавішими стали завдання та найоригінальніші розробки».

«Цей навчальний рік обіцяє багато цікавого, оскільки школа розширює свої сфери діяльності та спробує працювати не лише над організацією літніх таборів, але в нас попереду нові горизонти волонтерської діяльності», - наголошує Андрій Волянюк.

Усі, хто бажає долучитися до «Школи християнського аніматора», може ще це зробити на наступній зустрічі, яка відбудеться 19 жовтня. Якщо тобі уже є 15 років і ти активна, молода, креативна, енергійна та ініціативна людина, яка має можливість та хоче розвиватися, то «Школа християнського аніматора» саме для тебе! Не проґав свій шанс!

Пресслужба Тернопільсько-Зборівської архиєпархії


ПУБЛІКАЦІЇ

Архиєпископ Борис Ґудзяк про перші 100 днів свого служіння: Близькість і єдність, які я досвідчив, перевищили усі мої сподівання14 жовтня

Перші місяці на посаді для політиків чи урядовців вважають визначальними, стрижневими. Відразу після обрання чи призначення, новачки...

МЕДІА
Prev Next