АКТУАЛЬНО

У Тернопільській семінарії стартувала «Школа християнського аніматора»

Вівторок, 08 жовтня 2019, 07:56
5 жовтня розпочався новий навчальний рік «Школи християнського аніматора» (ШХА), що діє при Тернопільській духовній семінарії УГКЦ у смт Велика Березовиця.

Понад 180 молодих і активних дівчат і парубків прибули здобувати та розвивати знання, вміння аніматорської справи. Зустріч розпочалася Святою Літургією, яку очолив очільник «Школи християнського аніматора» о. Ярослав Шевчук. Священнослужитель привітав молодь, яка прибула з різних парафій Тернопільсько-Зборівської архиєпархії, та запросив до сумлінного навчання.

Після молитви молоді аніматори прослухали курси з основ таборування, особистої ефективності та волонтерства, проаналізували та підбили підсумки цьогорічних «Веселих канікул із Богом».

«За останні роки діяльності школа християнського аніматора докорінно змінила свої установи, - розповідає співорганізатор ШХА Андрій Волянюк. – Ми дбаємо про щорічне оновлення навчальних курсів, створена спеціальна група менторів, себто наставників для аніматорів, ще цікавішими стали завдання та найоригінальніші розробки».

«Цей навчальний рік обіцяє багато цікавого, оскільки школа розширює свої сфери діяльності та спробує працювати не лише над організацією літніх таборів, але в нас попереду нові горизонти волонтерської діяльності», - наголошує Андрій Волянюк.

Усі, хто бажає долучитися до «Школи християнського аніматора», може ще це зробити на наступній зустрічі, яка відбудеться 19 жовтня. Якщо тобі уже є 15 років і ти активна, молода, креативна, енергійна та ініціативна людина, яка має можливість та хоче розвиватися, то «Школа християнського аніматора» саме для тебе! Не проґав свій шанс!

Пресслужба Тернопільсько-Зборівської архиєпархії


ПУБЛІКАЦІЇ

Звернення Блаженнішого Святослава «Майбутнє нашої Церкви, України і народу залежить від освіти та виховання наших дітей»02 червня

Звертаємося до вас у зв’язку з тим, що згідно з наказом №641 Міністерства освіти та науки України від 18 травня 2020 року, вносяться зміни до...

МЕДІА
Prev Next