АКТУАЛЬНО

У Тернопільсько-Зборівській архиєпархії презентували Великопісну екологічну ініціативу молодіжним християнським організаціям

Середа, 18 березня 2015, 11:37
16 березня 2015 року Божого в Тернополі для керівників та лідерів молодіжних християнських організацій було презентовано екологічну ініціативу Бюро УГКЦ з питань екології «Екологічне навернення для порятунку створіння».

На початок референт Бюро УГКЦ з питань екології о. Василь Шафран розказав про основні акценти цьогорічної Екоініціативи та запропонував для обговорення практичні питання про спільне відзначення Всесвітнього дня Землі. Згодом був обговорений план заходів Екобюро на 2015 рік. Особливо наголошувалося на проведенні літніх таборів і готовність Бюро УГКЦ з питань екології долучитися до екологічної виховної роботи з молоддю.

Присутні отримали буклети та пам’ятні флаєри, які закликають нас відмовитися від спалювання сміття, листя, сухої трави та використання пластикових квітів і вінків.

Інформаційна служба Бюро УГКЦ з питань екології

 

ПУБЛІКАЦІЇ

Проповідь Блаженнішого Святослава у 24-ту неділю по Зісланні Святого Духа23 листопада

Доступ до зцілення, доступ до священнослужителя, доступ до Святих Таїнств у Церкві є якраз тим моментом, коли Христос торкається, тому має...

МЕДІА
Prev Next