АКТУАЛЬНО

У Тернополі провели свято для дітей із центру соціально-психологічної реабілітації

Вівторок, 15 листопада 2016, 12:53
Діти проекту «Мобільна робота з молоддю» проявили ініціативу влаштувати свято для дітей із Центру соціально-психологічної реабілітації дітей Тернопільської ОДА і сиріт, які перебувають під опікою родичів.

Приурочене до Всесвітнього дня молитви за сиріт свято відбулося у приміщенні «Карітас-Тернопіль». Захід розпочався з молитви, привітального слова та  Божого благословення всіх дітей від директора о. Андрія Марчука.

Учасники проекту ретельно готувалися до зустрічі гостей. Власноруч приготували солодку випічку: кекси, торти, печиво, фруктові ласощі. Провели майстер-класи з декорування ваз, сумок та автомобілів з паперу.

Хочемо подякувати театру-студії «Вундеркіндер», фотографу   п. Олені та студії  декору «Gold Apple» за створення казки та святкового настрою. Отримана цього дня радість надовго залишиться у пам’яті цих дітей.

Пам’ятаймо, що 13 листопада 2016 року українці молитимуться, щоб безумовну любов пізнала кожна сирота, незалежно від стану здоров’я чи особливостей свого розвитку.

Прес-служба «Карітас-Тернопіль»

ПУБЛІКАЦІЇ

Спосіб молитви: як це – молитися безперестанку?27 червня

У сьомому випуску проєкту «Блаженніший Святослав: #доступно_про_важливе» Глава УГКЦ розпочав серію роздумів про спосіб молитви....

МЕДІА
Prev Next