АКТУАЛЬНО

У Тернополі відбулася екуменічна молитва за участю представників християнських Церков

Понеділок, 27 січня 2020, 12:48
25 січня в архикатедральному соборі Непорочного Зачаття Пресвятої Богородиці міста Тернополя вперше з благословення архиєпископа і митрополита Тернопільсько-Зборівського УГКЦ Василя Семенюка та ініціативи екуменічної комісії архиєпархії відбулася екуменічна молитва Вечірні за участю представників християнських Церков нашого міста.

У молитві взяли участь представник Римо-Католицької Церкви о. Андрій Маліг та Православної Церкви України о. Олег Гах, а також священники Тернопільського (центрального) деканату УГКЦ на чолі з о.-деканом Віталієм Козаком і чисельні вірні.

"Оцією молитвою ми хочемо показати спільність основ віри із нашими братами у Христі, - наголосив у своєму слові о. Віталій Козак. - Насправді, того, що нас об'єднує, є значно більше від того, що нас роз'єднує... Віримо, що Святий Дух може нас допровадити до єдності. А єдності немає, бо є людська слабкість і людська неміч. Не тому, що Бог так хотів, а тому, що ми є люди. Однак ми повинні хотіти цієї єдності і прагнути до неї".

Молитва відбулася в рамках Тижня молитов за єдність християн, який провів цими днями Святіший Отець Франциск, Папа Римський.

Пресслужба архиєпархії
світлина о. Ігор Махніцький


ПУБЛІКАЦІЇ

Дослідження PISA показало, що український учень не готовий до життя після школи19 лютого

Одним з основних завдань освіти – рівень підготовки дітей до життя. Та в Україні поки що домінує думка, що ми готуємо дітей до ВНЗ. Ще донедавна...

МЕДІА
Prev Next