АКТУАЛЬНО

У Тернополі відбулася зустріч молодих священників, які душпастирюють серед молоді

П'ятниця, 26 лютого 2021, 11:18
Із благословення архиєпископа і митрополита Василія Семенюка та з ініціативи голови Молодіжної комісії Тернопільсько-Зборівської архиєпархії УГКЦ отця Ореста Павліського, у Тернополі відбулася зустріч молодих священників, які душпастирюють серед молоді.

На початку заходу єпископ-помічник владика Теодор Мартинюк подякував отцям за активність у парафіях, наголосивши, що найкращим інструментом євангелізації та душпастирства молоді є особисте свідчення святості життя.

Відтак очільниця Управління сім’ї, молодіжної політики та захисту дітей ТМР Христина Білінська ознайомила священнослужителів із державною програмою молодіжної політики, зокрема з навчальною програмою «Молодіжний працівник».

Завдання ініціативи ― об’єднати отців довкола стратегії молодіжного душпастирства УГКЦ, обговорити плани та проєкти на рік, виклики в пасторальній діяльності, спричинені пандемією. Також учасники заходу мали можливість ознайомитися з новими інструментами душпастирства та поділитися досвідом реалізованих проектів під модеруванням заступника голови Патріаршої комісії у справах молоді отця Романа Демуша.

― Життя продовжується! І для нас так важливо думати про те, як бути з молоддю і як супроводжувати її в обставинах їхнього життя, ведучи до зустрічі з Богом чи в карантині, чи поза карантином. Саме тому ми відновили наші формаційні зустрічі для священників у межах Молодіжного апостоляту парафій. Побути разом, обговорити проблеми та виклики, підбадьорити один одного, віднайти нагоду співпраці, об’єднавши зусилля, і запалитися успіхами душпастирства ― це те, чого нам часто бракує, щоб бути для молоді оптимістичними свідками надії у непростих обставинах, ― наголосив голова Молодіжної комісії Тернопільсько-Зборівської архиєпархії отець Орест Павліський.

Під час зустрічі отці мали нагоду проаналізувати та обговорити ситуацію молодіжного душпастирства в своїх реальностях та окреслити напрямки подальшої співпраці, зокрема щодо особистої формації та вдосконаленню методів душпастирства.

dyvensvit.org


ПУБЛІКАЦІЇ

Проповідь Блаженнішого Святослава на інтронізації екзарха Німеччини та країн Скандинавії владики Богдана Дзюраха19 квітня

Бути християнином, приймати хрещення Христове означає бути готовим послужити. Причащатися Його Тіла і Крові означає мати силу здійснити це...

МЕДІА
Prev Next