АКТУАЛЬНО

У Тернополі відбулося свято розколяди від спільноти «Українська молодь – Христові»

Четвер, 06 лютого 2020, 12:15
2 лютого з нагоди завершення Різдвяних свят тернопільська молодь зібралася на свято розколяди від спільноти «Українська молодь – Христові».

Спільно попрощатися з колядою та ще раз гучними українськими різдвяними піснеспівами прославити Христа-Спасителя зібралися молоді люди, гості свята в актовій залі третього корпусу Галицького коледжу імені В’ячеслава Чорновола (вул. Лепкого, 12а).

Відвідувачів було чимало, адже програма заходу та запрошені колядники були особливі. А саме: камерний хор «Саnto Nobile» з художнім керівником та диригентом Оксаною Шуфлітою, який вразив усіх довершеним виконанням різдвяних колядок; Ірина Музика, солістка гурту «Фіра», яка представила сольне виконання українських колядок; християнська молодь УМХ парафії Пресвятої Трійці, яка презентувала патріотичний вертеп, і члени Молодіжного націоналістичного конгресу Тернополя, які показали повстанський вертеп.

Відтак духівник спільноти о. Олег Харишин звернувся зі словами привітання та духовних настанов. Далі відбулося частування, спільна коляда у привітній різдвяній атмосфері, конкурси і танці.

Пресслужба Тернопільсько-Зборівської архиєпархії

ПУБЛІКАЦІЇ

«Символ віри»: хто такий Святий Дух?27 лютого

У 41-му випуску відеопроєкту «Блаженніший Святослав: #доступно_про_важливе» Глава УГКЦ роздумав над восьмим членом «Символу віри»: «І в...

МЕДІА
Prev Next