АКТУАЛЬНО

У Тернополі відбувся молитовний похід на захист сімейних цінностей в Україні

Понеділок, 07 травня 2018, 11:55
«Без української родини – немає України!» - під таким гаслом 6 травня в Тернополі відбувся молитовний похід на захист сім’ї як союзу чоловіка і жінки та родинних цінностей в Україні.

Сотні тернопільських сімей на чолі з Архиєпископом і Митрополитом Тернопільсько-Зборівським УГКЦ Василем (Семенюком), Єпископом-помічником Теодором (Мартинюком), священиками міста пройшли мирною ходою на площу Героїв Євромайдан, щоб відстояти та підкреслити гідність української родини як фундаменту суспільства, без якого Україна не має майбутнього.

«Опіка над родиною для Церкви є дуже важливою, - сказав Митрополит Василь. - Годі сподіватися на велике майбутнє для нашого народу та нашої держави, коли українська родина не виконає своєї місії… Саме родина є тим середовищем, де прищеплюються цінності та чесноти. Родина формує християнина, громадянина, члена суспільства».

Архиєрей перед велелюдною громадою підкреслив: «Мета нашої молитовної ходи – звернути увагу суспільства та влади на моральні та духовні основи сім’ї та шлюбу як союзу чоловіка і жінки, бо вони необхідні для гармонійного виховання та здорового розвитку дітей... Сьогодні родина стала об’єктом нападів на її основоположні цінності. Занепокоєна такими тенденціями, Всеукраїнська рада Церков закликає усіх небайдужих українців стати на захист української родини». Архиєрей також повідомив, що 2 червня подібний похід відбудеться у Києві, на нього запрошуються усі небайдужі християни.

До слова,  травень у церковному році присвячений молитві до Пресвятої Богородиці. Вірні вшановують Матір Божу впродовж місяця щоденною Маївкою – Молебнем. Власне тому Архиєпископ Василь, відслуживши Молебень, урочисто відновив посвяту усіх українських родин під материнський покров Пресвятої Богородиці.

Прес-служба Тернопільсько-Зборіваської архиєпархії


ПУБЛІКАЦІЇ

Архиєпископ Борис Ґудзяк про перші 100 днів свого служіння: Близькість і єдність, які я досвідчив, перевищили усі мої сподівання14 жовтня

Перші місяці на посаді для політиків чи урядовців вважають визначальними, стрижневими. Відразу після обрання чи призначення, новачки...

МЕДІА
Prev Next