АКТУАЛЬНО

У Тернополі відкрили інклюзивний дитячий майданчик

П'ятниця, 27 листопада 2020, 09:44
Молитвою та чином освячення, який здійснили єпископ-помічник Тернопільсько-Зборівський Теодор Мартинюк спільно із синкелом стратегії розвитку УГКЦ отцем Віталієм Козаком і помічником економа та представником наглядової ради «Карітасу-Тернопіль» отцем Петром Порохоньком, 26 листопада, розпочалося урочисте відкриття інклюзивного дитячого майданчика «Подаруй світло».

Зручний, багатофункціональний, укритий гумовим, травмобезпечним покриттям, із ігровим комплексом, обладнаним гойдалками, на яких можуть розважатися діти з інвалідністю, він, упевнені, стане улюбленим місцем дозвілля, для тернополян різного віку.

Збір коштів на його спорудження тривав вісім місяців. Загальний бюджет проєкту – мільйон гривень. До його реалізації доєдналися всі небайдужі: одні – коштами, другі – матеріалами, треті – працею.

Директор БФ «Карітас Тернопіль» о. Андрій Марчук подякував владиці Теодору та священникам за присутність і молитву, організатору та керівнику проєкту Сергію Кічулі та лідерському волонтерському руху за довіру та співпрацю, а також усім благодійникам, які долучилися до проєкту. Він наголосив: «Відкриття інклюзивного майданчику з врахуванням особливостей як фізичного, так і психологічного розвитку дітей з інвалідністю, дасть їм можливість розширити коло свого спілкування з іншими дітьми й дорослими. Дякуємо всім, хто долучився та підтримав цю благодійну ініціативу, подарувавши дітям з інвалідністю справжнє світло радості й натхнення».

Повідомляє пресслужба «Карітасу»


ПУБЛІКАЦІЇ

«Символ віри»: ким є Син Божий, в якого віруємо?16 січня

У 35-му випуску відеопроєкту «Блаженніший Святослав: #доступно_про_важливе» Глава УГКЦ роздумав над другим членом «Символу віри»: «І в...

МЕДІА
Prev Next