АКТУАЛЬНО

У центрі Львова палахкотіло серце із Різдвяних свічок Карітасу

Понеділок, 26 грудня 2016, 10:56
25 грудня в центрі Львова на проспекті Свободи, біля пам’ятника Тарасові Шевченкові, відбувся флеш-моб у рамках акції "Різдвяна свічка", який організував БФ «Карітас-Львів». Спільними зусиллями працівників, волонтерів та користувачів зі свічок було викладено велике серце, в центрі якого - емблема Карітасу. Акція мала на меті привернути увагу громадськості до проблем молоді з особливими проблемами та дітей із кризових сімей.

За найкращими різдвяними традиціями виступив вертеп, який підготували діти та підлітки Карітасу Львова з проекту «Мобільна робота з молоддю». Львів’яни мали можливість долучитися до акції, придбавши особливу Різдвяну свічку. Ця свічка з любов’ю декорована особливою молоддю Центру дозвілля та соціальної реабілітації для молодих людей з особливими потребами БФ «Карітас-Львів УГКЦ». Кошти від реалізації свічки йдуть на благодійні цілі. Вогник від різдвяної свічки несе надію і добро у кожну домівку, а також у дитяче серце, спрагле любові.

Акція «Різдвяна свічка» триває вже чотирнадцятий рік поспіль. Щороку вона палає на Різдвяний святвечір, символізуючи безмежну Божу любов і милосердя. За прикладом пастушків і мудреців, що понад дві тисячі років тому несли свої дари новонародженій Дитині Ісусові, всі люди доброї волі продовжують естафету миру і добра для тих, хто найбільше потребує.

Повідомила Любомира Бурка

ПУБЛІКАЦІЇ

Отець Кирило Селецький – засновник двох монаших спільнот, першого захоронку в Україні, борець з алкоголізмом та просвітитель українців22 вересня

У 2018 році Українська Греко-Католицька Церква відзначає 100-річчя від дня смерті визначного священика Перемиської єпархії о.Кирила...

МЕДІА
Prev Next