АКТУАЛЬНО

«У цих маленьких серцях наша надія та майбутнє», – владика Василь (Івасюк) на зустрічі з дітьми проекту «КАР»

Понеділок, 20 серпня 2018, 10:44
17 серпня Василій (Івасюк), Єпископ Коломийський, провів зустріч із дітьми, які беруть участь проекті «Коломийська академія розвитку» («КАР»).

Такий проект спрямований на допомогу дітям-сиротам, дітям, батьки яких загинули в АТО, а також дітям із малозабезпечених та кризових сімей. Реалізується «КАР» за рахунок грантових коштів, що були отримані БФ «Коник Хелп» в рамках Програми підтримки дітей сиріт та дітей в СЖО фонду Джинджер за сприяння Львівської освітньої фундації.

Під час зустрічі єпископ ближче познайомився з дітками, розповів повчальну притчу про заблукану вівцю та настановив їх бути слухняними й старанно вчитися. Владика Василь також звернувся до волонтерів зі словом подяки за час і зусилля, які вони докладають для успішного розвитку проекту.  «Ми, дорослі, повинні допомагати і захищати їх, бо в цих маленьких серцях наша надія та майбутнє», – зауважив владика.

В свою чергу діти радо спілкувалися з єпископом і в захопленні розповідали про вивчення англійської та їзду верхи, яку для них організовують волонтери. Зустріч пройшла у дружній і невимушеній атмосфері, після чого малеча навіть запросила владику Василя приєднатись до спільних уроків вивчення іноземної мови.

Західне бюро «Живого ТБ» за матеріалами kolugcc.org.ua

ПУБЛІКАЦІЇ

Отець Теодосій Роман Грень: «Велика кількість покинутих дітей – це лакмусовий папірець морального стану суспільства» 10 серпня

Доктор Теодосій Роман Грень, ЧСВВ, віцеректор Папської колегії святого Йосафата, редактор Українського відділу Ватиканської дикастерії...

МЕДІА
Prev Next