АКТУАЛЬНО

У Відні відбудеться Міжнародний симпозіум, присвячений відзначенню 390-ї річниці смерті святого священомученика Йосафата

Четвер, 07 листопада 2013, 15:05
9 листопада 2013 року у Віденському університеті з благословення архиєпископа Відня кардинала Крістофа Шенборна, що є Ординарієм для вірних візантійського обряду в Австрії та великим канцлером Міжнародного теологічного інституту, з нагоди відзначень 390-ї річниці мученицької смерті святого священномученика Йосафата, Ординаріат для вірних візантійського обряду в Австрії, Міжнародний теологічний інститут, католицький богословський факультет Віденського університету та Український католицький університет зі Львова організовує Міжнародний симпозіум на тему: «Що означає сьогодні бути християнином? З досвіду мучеників Східних Церков».

У симпозіумі візьмуть участь понад двадцять єпископів та доповідачів із різних Східних Католицьких Церков, які пережили утиск та переслідування тоталітарними ідеологічними режимами у ХХ столітті: Австрії, України, Словаччини, Румунії, Вірменії та Росії. Вони представлять свідчення віри мучеників, щоб таким чином промовити до сучасних європейців через приклад ісповідників віри, які беззастережно віддали себе Божому провидінню. Саме їхнє свідчення віри, як зазначає у передмові до програми симпозіуму кардинал Шенборн, може надихнути секуляризовану християнську Європу з надією дивитися в майбутнє, сповідуючи вищі християнські цінності, щоб звільнити наше суспільство від сучасної ідеології консумізму та матеріалізму.

Серед інших, передбачені виступи кардинала Крістофа Шенборна, Віденського архиєпископа, кардинала Леонардо Сандрі, Префекта Конгрегації для Східних Церков, владики Богдана (Дзюраха), Секретаря Синоду Єпископів УГКЦ, який зачитає Звернення Глави УГКЦ, владики Яна Баб’яка, Архиєпископа і Митрополита Пряшівського, Глави ГКЦ Словаччини, владики Бориса (Ґудзяка), Єпарха Паризького, Олега Турія, професора Українського католицького університету, Сімони Зетея з Румунії, професора Греко-католицького богословського факультету, Рудольфа Прокші, професора Католицького богословського факультету Віденського університету, та Тірана Петросяна, представника Вірменської Апостольської Церкви.

Міжнародний симпозіум завершиться відправою Божественної Літургії св. Івана Золотоустого у Віденському катедральному соборі святого Стефана.

Радіо Ватикану

ПУБЛІКАЦІЇ

Чому треба молитися насамперед за інших, а потім за себе?06 червня

Сьогодні в нашій бесіді я запрошую всіх вас зробити наступний крок у нашому духовному пошукові справжньої молитви.

МЕДІА
Prev Next