АКТУАЛЬНО

У Відні відбулася генеральна асамблея «Відповідальності за створіння» та молитовне вшанування блаженнішого Любомира

П'ятниця, 12 квітня 2019, 20:44
6 квітня у Відні відбулася генеральна асамблея Міжнародного екологічного об’єднання «Відповідальність за створіння».

У межах заходу було підсумовано досвід 30-річного соціально-екологічного служіння організації, яка стояла на витоках природозахисної діяльності Католицької Церкви в Австрії, а також є ініціатором міжконфесійного екологічного руху.

«Відповідальність за створіння» є, зокрема, співзасновником міжнародної екуменічної ініціативи «Час створіння», яку чисельні церкви по всьому світі відзначають щорічно з 1(14) вересня по 4(17) жовтня як час молитви за збереження створіння та екологічного навернення, яке полягає в якісно новому ставленні до навколишнього світу.

Професор Володимир Шеремета, керівник Бюро УГКЦ із питань екології, розповів присутнім про історію співпраці між Міжнародним об’єднанням «Відповідальність за створіння», а також про окремі спільні наукові й освітньо-виховні ініціативи екологічного спрямування. Зокрема, було згадано спільну організацію Чорнобильського тижня у Відні та підтримку австрійськими партнерами однойменного конкурсу в Україні, який має за мету плекання християнської відповідальності за навколишній світ.  

У межах екологічного заходу відбулося богослужіння, під час якого молилися за збереження створеного Богом світу, а також церковних предстоятелів, які спричинилися до розвитку екологічного служіння, серед яких єпископ Бріксену Карл Гользер і блаженніший Любомир Гузар.

Інформаційна служба Бюро УГКЦ із питань екології

ПУБЛІКАЦІЇ

Звернення ВРЦіРО напередодні другого туру виборів Президента України19 квітня

Напередодні другого туру виборів Президента України, який відбудеться 21 квітня 2019 року, Всеукраїнська рада Церков і релігійних...

МЕДІА
Prev Next