АКТУАЛЬНО

У Вільнюсі вшанували пам'ять Тараса Шевченка

Вівторок, 12 березня 2019, 14:29
10 березня біля пам’ятника Кобзареві на урочистостях були присутні Посол України в Литовській Республіці Володимир Яценківський з дружиною, представники дипломатичного корпусу, працівники Посольства України, голова української громади у Вільнюсі Наталія Шертвітєнє, настоятель монастиря та храму Пресвятої Трійці УГКЦ о. Вінкентій Пелих, ЧСВВ.

Представники української громади, учні українського класу, які прибули до Литви з Донецької та Луганської областей на навчання, протягом повного навчального року, за підтримки Уряду ЛР, у міжнародній школі «Вільнюський литовський дім», а також викладачі школи.

Торжество продовжилося в будинку національних меншин. Посол України в Литовській Республіці Володимир Яценківський привітав українську громаду зі святом. З вітаннями до присутніх звернулися також п. Наталія Шертвітєнє – голова української громади у Вільнюсі та о. Вінкентій Пелих, ЧСВВ.

На свято завітав і автор перекладу Кобзаря на литовську мову Владас Бразюнас, який декламував вірші Шевченка литовською мовою.

Західне бюро «Живого ТБ» за матеріалами https://osbm.in.ua


ПУБЛІКАЦІЇ

20 серпня відзначають 135-ліття від дня народження блаженного Омеляна Ковча20 серпня

20 серпня 1884 року 135 років тому в c. Космач (Косівський повіт на Гуцульщині) у священничій сім'ї народився блаженний священномученик...

МЕДІА
Prev Next