АКТУАЛЬНО

У Вінніпезькому монастирі отців василіан відзначили ювілей священства о. Ісидора Дзядика

Четвер, 02 липня 2020, 12:16
29 червня в монастирській каплиці отців василіан (м. Вінніпег, Канада) відслужили Архиєрейську Святу Літургію з нагоди 60-ліття священства о. Ісидора Дзядика, ЧСВВ.

Богослужіння очолив владика Лаврентій Гуцуляк, митрополит Вінніпезький, у співслужінні з ювіляром.

У своїй промові митрополит виокремив важливі події з життєпису та священничого життя о. Ісидора та, зокрема, згадав владику Івана Бучка, який 60 років тому уділив Святе Таїнство Священства поважному сповіднику Христової віри.

Також від імені монашої спільноти з привітальним словом звернувся о. Гавриїл Габер, ЧСВВ, протоігумен канадської провінції Пресвятого Серця Христового.

Він наголосив: «Сьогодні ми святкуємо шістдесяту річницю священства нашого співбрата в Христі, який впродовж десятиліть був і до сьогодні залишається відданим служителем Церкви та зразковим духівником. Вітаємо й шануємо Вас, дорогий отче, за вашу багаторічну вірність та повсякчасний вияв любові. Дякуємо Господові за дар священства».

Повідомив о. Йоаким Ковальчук, ЧСВВ


ПУБЛІКАЦІЇ

Що означає вірити?24 жовтня

У 24-му випуску відеопроєкту «Блаженніший Святослав: #доступно_про_важливе» Глава УГКЦ розпочав новий цикл катехиз на тему віри. У першій...

МЕДІА
Prev Next