У Вінниці освятили храмову бібліотеку імені патріарха Йосифа Сліпого
АКТУАЛЬНО

У Вінниці освятили храмову бібліотеку імені патріарха Йосифа Сліпого

Четвер, 19 жовтня 2017, 21:01
14 жовтня 2017 року в парафії Покрови Пресвятої Богородиці УГКЦ міста Вінниця з нагоди парафіяльного празника освятили храмову бібліотеку.

Радість торжества розділили гості з Івано-Франківська, Закарпаття, Стрия та Бурштина. Божественну Літургію цього дня очолив о. Теодор Мацапула, провінційний настоятель Згромадження Воплоченого Слова.

По завершенні молитви в парафії відбулося урочисте прийняття нових членів до третього чину. Зазначимо, що третій чин «Воплоченого Слова» є товариством вірних мирян, які належать до нього різними ступенями приналежності. Живучи у світі, вони беруть участь у дусі чернечої родини. За словами о. Луки Шаламая, ВС, завдяки цьому учасники можуть певніше та дієвіше шукати християнське удосконалення, а також здійснювати освячення людей через діла апостоляту.

Опісля третьочинці представили театральне дійство «Марія». Цим показали оригінальний підхід кращого зрозуміння життя Діви Марії. Потім відбулося освячення нового приміщення бібліотеки імені патріарха Йосифа Сліпого, яку заснували з нагоди ювілею 125-ліття від народження великого ісповідника віри.

Того ж дня, після обіду, відбулася Всеукраїнська зустріч третього чину чернечої родини Воплоченого Слова. Вони поділилися своєю радістю, своїми надбаннями та цікавими ідеями.

Прес-служба Київської архиєпархії

ПУБЛІКАЦІЇ

Капелан Андрій Зелінський: «Нову Україну "Новою поштою" нам ніхто не пришле»16 серпня

Єдиний у країні штатний капелан, який пройшов смугу перешкод і отримав берет морпіха, вважає, що прийшов час не просто готувати захисників...

МЕДІА
Prev Next