АКТУАЛЬНО

У Вінниці відбулися святкування 100-річчя об'явлень Богородиці у Фатімі та поставлення мощей святого Івана Павла ІІ і святого Спиридона

Вівторок, 16 травня 2017, 14:00
13 травня 2017 року до парафії Покрови Пресвятої Богородиці УГКЦ м. Вінниці прибув із візитом Єпископ-помічник Київської архиєпархії УГКЦ Йосиф (Мілян).

Цей день був особливим, з великою радістю під Покровом Пресвятої Богородиці громада зустріла владику Йосифа, який перед іконою Фатімської Божої Матері посвятив всю парафію Непорочному Серцю Марії. Саме в цей ювілейний час Фатімських об’явлень (з 13 травня по 13 жовтня 2017 р.) ікона буде подорожувати до родин парафії, щоб їх об’єднувати в молитві, щоб просити про єдність нашої парафіяльної родини та всієї України.

Владика Йосиф (Мілян) очолив Архиєрейську Божественну Літургію та виставив для привселюдного почитання в храмі мощі святого Івана Павла ІІ і святого Спиридона.

Відтак група мирян, члени Третього чину Згромадження Воплоченого Слова та молодь (17 осіб) з глибоким трепетом та відданістю Ісусові Христові через Богородицю, зачитавши молитву посвяту, укладену святим Людовіком Гріньоном з Монтфорта, зробили обіцянку любити Богородицю і старатися жити як її вірні діти. Усі присутні заспівали  Молебень до Богородиці.

Повідомив о. Лука Шаламай, ВС

 

ПУБЛІКАЦІЇ

Дрогобицькі мученики: о. Северин Бараник, о. Яким Сеньківський та о. Володимир Байрак22 червня

27 червня згадуємо 28 новомучеників нашої УГКЦ, яких було проголошено блаженними папою Іваном Павлом ІІ під час його візиту в Україну у 2001...

МЕДІА
Prev Next