АКТУАЛЬНО

У Варшаві відсвяткували День Незалежності України

Понеділок, 26 серпня 2013, 10:27
У греко-католицькій парафії у Варшаві українська громада відзначала День Незалежності України. Насамперед ієром. Олексій Горобець, ЧСВВ, відслужив Божественну Літургію про Боже благословення для українського народу, а відтак після Богослужіння люди зібрались у монастирському садку.

Усіх присутніх привітав господар святині і василіанського монастиря ієром. Ігор Гарасим, ЧСВВ. Зі словом привітання до присутніх звернувся також голова Об’єднання українців у Польщі п. Петро Тима, який згадав про різні події в Україні, що не сприяють утвердженню незалежності, закликав українців з Польщі та заробітчан з України, щоб своєю позицією відстоювати право народу на свобідне волевиявлення майбутнього України.

Крім того, вітальне слово до присутніх, особливо до жінок, виголосила голова Союзу українок у Польщі п. Катерина Сіроцька, яка подякувала організаторам за влаштування цього відзначення. Разом із варшавською громадою українців День Незалежності України відзначали також працівники Українського посольства у Варшаві. Люди пригощалися печивом, співали народних пісень, а декому навіть сльоза скотилася з очей.

фоторепортаж

www.bazylianie.pl

ПУБЛІКАЦІЇ

Звернення Блаженнішого Святослава до свята Святого великомученика і цілителя Пантелеймона07 серпня

Звернення Блаженнішого Святослава до свята Святого великомученика і цілителя Пантелеймона.

МЕДІА
Prev Next