АКТУАЛЬНО

У василіанському монастирі у Вільнюсі вшанували пам’ять Героїв Небесної сотні

Середа, 21 лютого 2018, 10:49
18 лютого у храмі Пресвятої Трійці, при василіанському монастирі у Вільнюсі, вшанували Героїв Небесної сотні. Пам’ятні заходи розпочалися Божественною Літургією, яку очолив ігумен монастиря о. Вінкентій Пелих, ЧСВВ.

Після Служби Божої була відслужена панахида. Відтак литовська актриса і поетеса Даля Тарайлєнє виконала гімн Небесної сотні «Гей, плине кача». Заходи продовжилися в актовому залі. До учасників звернувся представник Посольства України в Литовській Республіці п. Дмитро Сєров, який від імені Посла України в Литовській Республіці п. Володимира Яценківського подякував громаді.

Опісля молодь парафії в короткому огляді представила події, що відбулися на Майдані у Києві в лютому 2014 р. Цього дня усі присутні мали можливість переглянути фільм, присвячений героям Небесної сотні, та поділитися своїми роздумами за гостиною.

 Західне бюро «Живого ТБ» за матеріалами www.osbm.in.ua

ПУБЛІКАЦІЇ

Отець Кирило Селецький – засновник двох монаших спільнот, першого захоронку в Україні, борець з алкоголізмом та просвітитель українців22 вересня

У 2018 році Українська Греко-Католицька Церква відзначає 100-річчя від дня смерті визначного священика Перемиської єпархії о.Кирила...

МЕДІА
Prev Next