АКТУАЛЬНО

У Василькові освятили новозбудовану каплицю

Середа, 10 травня 2017, 10:42
7 травня 2017 року в місті Василькові відбулася знакова подія. Цього дня, у храмове свято Великомученика Юрія, владика Йосиф (Мілян) здійснив Чин благословення новозбудованої каплиці.

Свято розпочалося з того, що діти привітали єпископа. Згодом парох о. Роман Романович запросив архиєрея очолити Божественну Літургію та уділити архиєрейське благословення.

Під час Літургії співали семінаристи Київської Трьохсвятительської семінарії УГКЦ.

У проповіді владика Йосиф побажав, «щоб цей невеличкий храм став у Василькові овечою єрусалимською купіллю, куди кожний зміг би приходити, оздоровлюватися і віднаходити те, до чого прагне кожна людина, - бути щасливою в Бозі».  

На завершення громада подякувала архиєреєві за свято та побажала йому міцного здоров'я, довголіття та плідної праці у Христовому винограднику.

Прес-служба парафії

ПУБЛІКАЦІЇ

«COVчег – благодійна програма, щоб допомогти людям уберегтися від зараження і підтримати тих, хто цього потребує», - о. Андрій Логін07 квітня

У Львові, на базі Шпиталю Андрея Шептицького, в останні дні березня стартував благодійний проєкт Львівської архиєпархії УГКЦ – COVчег. Цей...

МЕДІА
Prev Next