АКТУАЛЬНО

У Ватикані відбудеться зустріч, присвячена наслідкам економічної кризи та розвиткові

Середа, 22 жовтня 2008, 18:19
З огляду на конференцію ООН у справі фінансування розвитку, яка пройде наприкінці листопада ц.р. у Катарі, задля кращого вивчення цієї теми, Папська рада "Справедливість і мир" організовує у Ватикані зустріч експертів світового рівня, яка відбудеться 23 жовтня 2008 року.
З огляду на конференцію ООН у справі фінансування розвитку, яка пройде наприкінці листопада ц.р. у Катарі, задля кращого вивчення цієї теми, Папська рада "Справедливість і мир" організовує у Ватикані зустріч експертів світового рівня, яка відбудеться 23 жовтня 2008 року. Метою зустрічі, як зазначено у прес-релізі Папської ради "Справедливість і мир", є ближче ознайомлення зі згаданою тематикою, адже "стимулювати спільноту католиків сприяти розвиткові потребуючих регіонів і поширювати соціальну справедливість між народами" – це одне із завдань цього організму Римської курії. Під час першої частини зустрічі буде проаналізовано наслідки теперішньої економічно-фінансової кризи і її вплив на процес розвитку і на постанови міжнародного співтовариства, які планується прийняти під час конференції у Катарі. Крім того, учасники зустрічі у Ватикані звернуть увагу на вивчення можливих інновацій та покращення фіскальних важелів, задля збільшення національних та міжнародних фінансових ресурсів, які можна буде призначити на розвиток. http://www.oecumene.radiovaticana.org/ucr/Articolo.asp?c=239442
ПУБЛІКАЦІЇ

Митрополит Володимир Стернюк. Двадцять років від дня смерті29 вересня

Сьогодні двадцять третя річниця із дня смерті митрополита Володимира Стернюка. Про його життя і діяльність у цій статті.

МЕДІА
Prev Next