АКТУАЛЬНО

У Яремчі завершуються традиційні щорічні реколекцій для священиків Коломийської єпархії

Вівторок, 21 травня 2019, 13:39
Упродовж травня священнослужителі Коломийської єпархії щорічно відвідують реколекції для духовної віднови та збагачення досвіду. Цього року священнослужителів поділили на чотири групи, заїзди відбувалися у домі отців Студійського уставу м. Яремча.

20 травня розпочався завершальний IV тур реколекцій, який триватиме два дні. Поблагословити присутніх завітав Коломийський єпископ Василь Івасюк. Опісля духовні науки на тему «Подорож до Емауса» провів священик Чернівецької єпархії, випускник Папського університету в Римі (Pontificia Universita Urbaniana) о. Іван Шуфлат.

Під час спілкування реколектант порушував актуальні проблеми сьогодення та ділився духовними порадами. Своїми повчаннями о. Іван підкріпив дух священиків, які невдовзі повернуться до виконання своїх обов’язків у парафіях.

Західне бюро «Живого ТБ» за матеріалами http://kolugcc.org.ua

ПУБЛІКАЦІЇ

Архиєпископ Борис Ґудзяк про перші 100 днів свого служіння: Близькість і єдність, які я досвідчив, перевищили усі мої сподівання14 жовтня

Перші місяці на посаді для політиків чи урядовців вважають визначальними, стрижневими. Відразу після обрання чи призначення, новачки...

МЕДІА
Prev Next