АКТУАЛЬНО

У Єпархіальному музеї м. Трускавця відкрилась виставка «Дитячі великодні фантазії»

Середа, 31 березня 2010, 19:54
У Єпархіальному музеї м. Трускавця, 30 березня 2010 року, відкрилась святкова виставка робіт «Великдень очима дитини» із колекції Сихівської дитячої школи народних мистецтв (м. Львів).
У Єпархіальному музеї м. Трускавця, 30 березня 2010 року, відкрилась святкова виставка робіт «Великдень очима дитини» із колекції Сихівської дитячої школи народних мистецтв (м. Львів). У 1991 році на Україні була відкрита Львівська школа народної творчості для дітей віком від 6 до 18 років. Навчання в ній базується на глибокому вивченні народного мистецтва, його переосмисленні і трансформації у сучасному глобалізованому світі. Головною метою художньо-естетичного виховання учнів є формування у світогляду дитини самоідентифікації як громадянина України, засвоєння естетичних набутків світової художньої культури. Реалізації зазначених завдань сприяють навчальні програми, розроблені  провідними викладачами школи, а також низка мистецько-культурних заходів: виставок, конкурсів,фестивалів, пленерів, творча співпраця з громадськими організаціями, партнерами з-за кордону. Під керівництвом директора п. Галини Вихованської школа виросла від одного класу до учбового закладу, в якому навчаються 120 учнів, що займаються різними видами художньої творчості. На виставці представлені роботи учнів віком від десяти до шістнадцяти  років. Метою великодньої  виставки є  відродити українські народні традиції та звичаї серед дітей, а також  сприяти естетичному, художньому розвитку дитини, поліпшенню духовного стану через залучення їх до мистецтва. Багатством фантазії, витонченістю, гамою візерунків, гармонією яскравих кольорів вирізняються роботи учнів. У них можна побачити відображення дитячого сприйняття нашого життя, а також духовний світ дитини через малюнок.

Повідомив Тарас Шафран,

 директор Єпархіального музею

ПУБЛІКАЦІЇ

“Жива парафія буває тоді, коли присутній живий контакт з людьми”, — о. Степан Угрин 14 грудня

Секуляризація, просвітництво та вихід із зони власного комфорту — ці слова отець Степан Угрин, священик Української Греко-Католицької...

МЕДІА
Prev Next