АКТУАЛЬНО

У Зарваниці відбулася молитовна зустріч жінок зі сфери сільського господарства

Четвер, 17 жовтня 2019, 11:13
15 жовтня з нагоди Міжнародного дня сільських жінок у Марійському духовному центрі «Зарваниця» відбулося паломництво мешканок селищ Львівщини та інших областей Західної України, яке організувала Львівська аграрна дорадча служба на чолі з президентом п. Іваном Паньковим.

Участь у паломництві взяли жінки-фермерки, члени кооперативів «Загора», «Покрова», «Єдність Л», «Колос Агро», викладачки та працівниці Львівської аграрної дорадчої служби та кооперативного об’єднання «Рівноправність».

Розпочалася ця особлива проща участю паломниць у Святій Літургії, яку в церкві Пресвятої Євхаристії відслужив сотрудник Марійського духовного центру о. Микола Медюх. Після богослужіння о. Микола висловив щиру подяку жінкам, які проживають у селах та займаються сільським господарствам, наголосивши на великій важливості їхнього служіння, а також привітав жінок з їхнім «професійним» святом.

Відтак прочанки з молитвою та роздумами пройшли Хресною дорогою, відвідали «Український Єрусалим». Завершилося паломництво неформальною зустріччю всіх учасників паломництва у конференційному залі МДЦ «Зарваниця», під час якої присутні обговорили актуальні питання зі сфери своєї діяльності, підкреслили важливу роль жіночої праці у сільській місцевості.

Довідка. Львівська аграрна дорадча служба (ЛАДС) була створена 12 червня 2000 року внаслідок реалізації проекту TACIS Європейського союзу у 1998-2000 років. Діяльність дорадників спрямована на формування в селянства сучасної ринкової культури та поведінки, нового типу економічного мислення і створює передумови зростання на цій основі добробуту сільського населення.

Західне бюро «Живого ТБ» за матеріалами http://zarvanytsya.org


ПУБЛІКАЦІЇ

Молитва слухання: як молитися зі Святим Письмом?11 липня

У дев’ятому випуску відеопроєкту «Блаженніший Святослав: #доступно_про_важливе» Отець і Глава УГКЦ запропонував глядачам роздумати над...

МЕДІА
Prev Next