АКТУАЛЬНО

У Зарваниці відбулася перша проща працівників лісового господарства

Понеділок, 18 вересня 2017, 18:07
15 вересня в Марійському духовному центрі «Зарваниця» відбулася перша проща працівників лісового та мисливського господарства Тернопільської області. Про це повідомляє сайт духовного центру.

Архиєпископ і Митрополит Тернопільсько-Зборівський Василь (Семенюк) освятив хоругву та очолив Божественну Літургію, в якій взяли участь усі паломники. Після Богослужіння митрополит Василь поблагословив працівників лісового господарства, побажав плідної праці на благо українського народу, а також подарував ікони начальнику управління лісового господарства Тернопільщини Олегу Яремкові та головному спеціалісту відділу лісового та мисливського господарства Надії Козацькій.

Опісля відбулося освячення води та панахида за героями, які віддали життя за Україну.

Відтак була проведена конференція за участю голови Тернопільської ОДА Степана Барни, голови Теребовлянської РДА Юрія Ништи, голови Тернопільської облради Віктора Овчарука та заступника голови облдержадміністрації Ігоря Вонса, на якій кращим працівникам галузі були вручені грамоти.

Західне бюро «Живого ТБ» за матеріалами www.tze.org.ua

ПУБЛІКАЦІЇ

Отець Рафаїл Турконяк: «Переклад Острозької Біблії тривав 30 років»13 липня

Отець Рафаїл Турконяк, архимандрит Студійського уставу, перекладач Острозької Біблії, професор Острозької академії, лауреат...

МЕДІА
Prev Next