АКТУАЛЬНО

У Зарваниці відбулася V церемонія нагородження орденом «За спасіння життя»

П'ятниця, 16 березня 2018, 10:02
15 березня у Марійському духовному центрі «Зарваниця» відбулася V урочиста церемонія нагородження орденом «За спасіння життя» імені академіка Леоніда Ковальчука.

Розпочалася церемонія зі спільної молитви у соборі Зарваницької Матері Божої. Від імені Архиєпископа і Митрополита Тернопільсько-Зборівського УГКЦ Василя (Семенюка) гостей привітав декан Зарваницький о. Володимир Топоровський. Відзнаки номінантам вручали представники Нагородної ради ордена Архиєпископ УПЦ КП Нестор, п. Тамара Воронцова та о. В’ячеслав Кізілов.

Цього разу орденом нагороджено Андрія Трусова із Чорткова (посмертно), який загинув, рятуючи дитину влітку минулого року; громадську організацію ASAP Rescue, що займається проведенням рятувальних операцій під час катастроф та небезпечних ситуацій; український волонтерський медичний батальйон «Госпітальєри», що бере участь у війні на Сході України (за час діяльності врятовано понад дві з половиною тисячі українських бійців); громадську організацію «Колиска життя» з Тернополя, яка надає кризову допомогу вагітним жінкам та їхнім чоловікам.

Відзнаку також отримали Річард та Ольга Гарейчуки, які є засновниками громадської Організації «Армії SOS Канада», засновник реабілітаційного центру БО "Допоможи собі сам" Сергій Куршаков, доктор медичних наук, професор, завідувач кафедри хірургії Одеського національного медичного університету Володимир Грубнік та студент із Тернополя Володимир Скиба, який врятував людину, що тонула.

Варто зазначити, що орден «За спасіння життя» – це громадська відзнака заснована з метою вшанування медичних працівників, працівників державної служби України з надзвичайних ситуацій, особи чи групи осіб за мужність і героїзм, виявлені при порятунку життя людей, а також за систематичну працю і наукові відкриття в галузі медицини, що сприяють збереженню здоров’я народу України.

Західне бюро «Живого ТБ» за матеріалами www.zarvanytsya.org


ПУБЛІКАЦІЇ

Господня молитва: що означає Боже Царство, і чому ми просимо про його прихід?19 вересня

У 19-му випуску відеопроєкту «Блаженніший Святослав: #досутпно_про_важливе» Глава Церкви пояснив зміст другого прохання Господньої...

МЕДІА
Prev Next