АКТУАЛЬНО

У Зарваниці вшанували пам’ять першого Тернопільсько-Зборівського єпарха Михайла Сабриги

Понеділок, 23 листопада 2020, 11:51
Вісімдесяту річницю з дня народження блаженної пам’яті владики Михайла Сабриги відзначили у неділю, 22 листопада, у Марійському духовному центрі «Зарваниця». Розпочалися урочистості подячною Архиєрейською Літургією за дар життя духовного батька Тернопілсько-Зборівської єпархії.

Богослужіння очолив єпископ-помічник Тернопільсько-Зборівський Теодор Мартинюк у співслужінні з адміністратором МДЦ «Зарваниця» о. Ігорем Засійбідою, сотрудником о. Андрієм Шалаєм та священником-емеритом о. Володимиром Бойчуком. Участь у спільній молитві взяли працівники єпархіальної курії, рідні та друзі владики Михайла.

«У цей особливий день ми зібралися у святому місці, щоби подякувати Богові за великий дар для нас, для нашої Церкви, – дар життя однієї Людини, яка, здавалося би, нічим не відрізнялася від інших... Проте у Господа був задум, щоби ця Людина, ім’я якої  Михайло Сабрига, стала світочем, знаком Божої опіки, Його присутності та допомоги для українського народу й Церкви», – звернувся до присутніх владика Теодор. На завершення пастирського слова архиєрей подякував Творцеві за особливе оточення владики Михайла. Після Божественної Літургії на місці поховання світлої пам’яті  владики Михаїла відслужили заупокійну панахиду.

Владика Михайло очолював Тернопільсько-Зборівську єпархію з 1992 року – часу її заснування.  29 червня 2006 року на шістдесят шостому році життя блаженної пам’яті слуга Божий Михайло Сабрига відійшов у вічність і похований у криптах Марійського духовного центру.

Департамент інформації УГКЦ за матеріалами http://zarvanytsya.org


ПУБЛІКАЦІЇ

Блаженніший Святослав: «Вторгнення в Україну може спричинити світову катастрофу»22 квітня

Зважаючи на посилену напругу, на наступний день після заклику Папи Франциска до миру на Cході України Блаженніший Святослав, Глава і Отець...

МЕДІА
Prev Next