АКТУАЛЬНО

У Зарваниці завершилася остання цього року професійна проща

Понеділок, 21 жовтня 2019, 10:29
За кількадесят років у Марійському духовному центрі «Зарваниця» сформувалася добра традиція – напередодні професійних свят проводити професійні прощі, в яких беруть участь паломники, об’єднані одним фахом.

Бажання людей спільно збиратися на молитву в домі Пресвятої Богородиці, дякувати Богові за численні ласки зростає, тому щорічно збільшується кількість цих особливих паломництв. З благословення архиєпископа і митрополита  Тернопільсько-Зборівського Василя Семенюка цьогоріч проведено сімнадцять професійних прощ, які організовує і координує архиєпархіальна Комісія у справах мирян.

20 жовтня 2019 року в МДЦ «Зарваниця» відбулася завершальна цього року професійна проща – проща працівників дорожніх господарств області, у якій взяли участь дорожники з Тернопільської, Івано-Франківської та Волинської областей.

Розпочалося паломництво зі Святої Літургії, яку в малій базиліці Зарваницької Матері Божої відслужив адміністратор храму о. м. Дмитро Квич. «Пресвята Богородиця є великою  опікункою, господинею та Небесною Матір’ю, яка всіх сьогодні нас вітає. Але вона також є доброю майстринею, яка своїм прикладом навчає нас щирої, безнастанної молитви в цьому святому місці», – звернувся до паломників о. Дмитро. Також від імені архиєпископа і митрополита Василя він привітав всіх паломників із професійним святом та вручив ікони Зарваницької Богородиці керівникам структур.

Опісля відбулося водосвяття та Панахида за героями, які віддали життя за волю і незалежність України. Крім того, прочани-дорожники взяли участь у Хресній дорозі, відвідали всі храми Марійського духовного центру, молилися в «Українському Єрусалимі».

Західне бюро «Живого ТБ» за матеріалами http://zarvanytsya.org

ПУБЛІКАЦІЇ

Владика Діонісій Ляхович про пандемію серед українців в Італії: «Наші межі розширились, наші можливості збільшились і ми стали більш загартовані!»09 липня

Італійська Республіка — одна із європейських держав, яка доволі сильно потерпіла від пандемії коронавірусу. Згідно офіційної статистики...

МЕДІА
Prev Next