АКТУАЛЬНО

У Зарваниці збудують Католицький багатофункціональний навчально-освітній центр

Понеділок, 25 березня 2019, 09:51
24 березня у Марійському духовному центрі «Зарваниця» відбулося освячення будівництва Католицького багатофункціонального науково-освітнього центру.

Його зводять з благословення Архиєпископа і Митрополита Тернопільсько-Зборівського Василя Семенюка та за ініціативи ректора Марійського духовного центру о. м. Володимира Фірмана. Чин освячення здійснив Митрополит Василь у присутності голови правління ТОВ «Креатор-Буд», генерального підрядника будівництва п. Ігоря Гуди, виконавця робіт п. Володимира Барабаша,  духовенства Марійського духовного центру  та паломників.

Натхненником будівництва цього центру є  митрополит Андрей Шептицький, який завжди дбав про належну освіту для української молоді. Чимало коштів митрополит Андрей вкладав в освітні програми, організував близько ста експериментальних сільських шкіл з садівництва та городництва на Галичині, Прикарпатті й Волині.

У багатофункціональному центрі організовуватимуться вишколи для молоді, зокрема для формування молодого лідера, курси для катехитів, реколекції для різних молодіжних організацій, освітян, проводитимуться зустрічі з відомими духовними лідерами.  

Також тут відбуватимуться зустрічі з провідними спеціалістами, які ознайомлюватимуть з новими методами виробництва продукції. Будуть читати лекції з аграрного туризму, сільськогосподарського менеджменту та страхування, відновлювальної енергетики, кооперації. Окремо планується організувати курси для військовослужбовців та учасників бойових дій, що надаватиме їм можливість працевлаштовуватися в сільськогосподарській сфері.

Великою перевагою навчання в майбутньому освітньому центрі буде практичне застосування отриманих знань. Учасники освітнього процесу не лише отримуватимуть нові знання, а й навчатимуться їх практично застосовувати. Мета цього закладу – навчити зацікавлених осіб створювати свої прибуткові проекти. Адже розвиток соціального підприємництва та малого бізнесу допоможе вирішити проблеми економічного розвитку та матеріального забезпечення українців.

Західне бюро «живого ТБ» за матеріалами http://zarvanytsya.org


ПУБЛІКАЦІЇ

Дослідження PISA показало, що український учень не готовий до життя після школи19 лютого

Одним з основних завдань освіти – рівень підготовки дітей до життя. Та в Україні поки що домінує думка, що ми готуємо дітей до ВНЗ. Ще донедавна...

МЕДІА
Prev Next