АКТУАЛЬНО

У Зарваниці журналісти зі східних і центральних областей переймали досвід співпраці Церкви та громади

Середа, 07 серпня 2019, 11:31
6 серпня 2019 року представники засобів масової інформації з Центральної та Східної України відвідали Марійський духовний центр «Зарваниця» під час престуру до Золотниківської об’єднаної територіальної громади.

Візит організував Український кризовий медіа-центр у межах програми USAID «Децентралізація – шлях до кращих результатів та ефективності».

Панад 20 журналістів із Харківської, Дніпропетровської і Кіровоградської областей переймали досвід співпраці між громадою та Церквою, зацікавилися роботою соціальних підприємств, які діють на території МДЦ.  Розпочалася зустріч із виступу голови Золотниківської ОТГ п. Данила Бугая, який розповів про діяльність різних структур громади.

Сотрудник МДЦ «Зарваниця» о. Андрій Шалай ознайомив журналістів зі святинями центру, розповів історію цього святого місця. Також вони відвідали місце будівництва католицької навчально-освітньої академії, де навчатимуть зацікавлених осіб розробляти, створювати свої соціальні проекти. Адже розвиток соціального підприємництва – дієвий спосіб вирішення гострих проблем, які виникають у теперішньому суспільстві.

На закінчення візиту ректор МДЦ «Зарваниця» о. м. Володимир Фірман розповів про роль Церкви в налагодженні партнерства між підприємцями й місцевою громадою, презентував роботу інших соціальних підприємств, створених при духовному центрі.

Західне бюро «Живого ТБ» за матеріалами http://zarvanytsya.org

ПУБЛІКАЦІЇ

«Служити – це єдиний привілей, який справжні християни шукають у земному житті», — проповідь Глави УГКЦ у П’яту неділю Великого посту05 квітня

Пити чашу Господню означає сьогодні здійснювати ту місію, яку ми отримали в Таїнстві хрещення. Служити – це є найвищий і єдиний привілей, який...

МЕДІА
Prev Next