У Заздрості відбувся майстер-клас для християнських англомовних аніматорів
АКТУАЛЬНО

У Заздрості відбувся майстер-клас для християнських англомовних аніматорів

Понеділок, 02 жовтня 2017, 14:30
30 вересня - 1 жовтня на базі Музейно-меморіального комплексу імені патріарха Йосифа Сліпого у Заздрості на Тернопільщині відбувся майстер-клас для християнських англомовних аніматорів. Захід організувало Релігійне товариство українців-католиків «Свята Софія» США (ТСС А) у відповідь на зацікавлення учасників третьої благодійної літньої школи англійської мови. Лекції вів о. д-р Роман Мірчук, адміністратор церкви Вознесіння Господнього в м. Одеса.

У майстер-класах взяли участь юнаки та дівчата з Київської, Львівської, Тернопільської та Івано-Франківської областей. Серед них – семінаристи трьох семінарії УГКЦ. Метою заходу було розпочати підготовку аніматорів, які, володіючи англійською мовою, могли б організовувати та проводити християнські табори для тих, хто бажає поглибити знання іноземної мови. Випускники літньої школи, які відгукнулися на цю ініціятиву, навчалися на вищому та найвищому рівні. За задумом організаторів, упродовж року учасники майстер-класів пройдуть відповідну підготовку, яка дасть їм змогу реалізувати набуті навички під час проведення англомовних християнських таборів у своїх парафіях.

Ключовим елементом майстер-класів була участь англомовного священика о. Романа Мірчука, адже лекційні науки та богослужіння велися англійською мовою. Отець подав методичні та дидактичні вказівки щодо проведення тематичних таборів. Так, під його керівництвом слухачі мали нагоду укласти експериментальний план проведення двох християнських свят, які відзначають у США: дня Святого Колумба та Дня подяки.

«Чудово, що літня школа англійської мови вже не обмежена сезонно до трьох тижнів вакаційного періоду і має продовження у новому вимірі. Здобувши знання, відчувши родину атмосферу, яка панує у Заздрості, а над усе − усвідомивши себе частиною спадщини патріарха Йосифа Сліпого, наші випускники прагнуть ділитися цими дарами з іншими, і водночас не втрачати контакт одне з одним. Це прекрасно, що в нас є така молодь; це запорука нашого майбутнього», − зазначила Ірина Іванкович, директор школи.

Нагадаємо, що благодійні літні школи англійської мови, які відбуваються у Заздрості, гуртують молодь пільгових категорій з усіх куточків України. Цього року у проекті взяли участь 29 юнаків та дівчат із семи областей України. Релігійне товариство українців-католиків «Свята Софія» США – головний організатор та спонсор − передбачає продовження цієї ініціативи в липні-серпні 2018 року. Музейно-меморіальний комплекс, у якому відбувається проект, знаходиться під кураторією представництва ТСС А в Україні, працівники якого гостинно приймають відвідувачів та прочан не лише під час екскурсій, а й семінарів, конференцій, реколекцій, симпозіумів та інших духовно-просвітницьких заходів.

 

Прес-служба Товариства «Свята Софія» США

ПУБЛІКАЦІЇ

«Мова жестів – моя біологічна мова», - диякон Олег Плішило13 серпня

Із дияконом Олегом Плішилом ми познайомилися ще влітку минулого року. Пам’ятаю, як тоді ще семінарист Олег дуже відверто й завзято поділився...

МЕДІА
Prev Next