АКТУАЛЬНО

У Згромадженні Воплоченого Слова новий протоігумен

Субота, 29 червня 2019, 10:48
Як повідомили з генеральної управи Згромадження Воплоченого Слова, новим протоігуменом провінції Зарваницької Божої Матері призначено високопреподобного о. Антонія Вацебу.

Він замінив у цьому служінні преп. о. Теодора Мацапулу, який вже завершив другий період свого служіння як провінційний настоятель Згромадження Воплоченого Слова в Україні.

Біографічна довідка

Отець Антоній (Михайло) Вацеба народився у с. Радча Тисменицького р-ну Івано-Франківської обл. По завершенні навчання у школі в 2005 році вступив на навчання до Івано-Франківської духовній семінарії.

У 2010 вступив до новіціату у Згромадженні Воплоченого Слова, у якому у 2015 році склав свої вічні обіти. 11 грудня 2011 року отримав священничі свячення з рук архиєпископа та митрополита Івано-Франківського Володимира Війтишина. З 2012 по 2019 рік був форматором у міжнародній семінарії Згромадження Воплоченого Слова що в Італії. З 2015 по 2018 рік  навчався у Римі в Папському східному університеті, де здобув ступінь ліцензіату зі східного канонічного права. З лютого 2019 року повернувся в українську провінцію Згромадження.

Пресслужба Згромадження Воплоченого Слова


ПУБЛІКАЦІЇ

«У Німеччині та країнах Скандинавії інтерес до УГКЦ є, і він не вщухає», – канцлер апостольського екзархату о. Андрій Дмитрик16 квітня

Як живе УГКЦ у діаспорі чи, як кажуть, на поселеннях, – в іншому культурному середовищі? Нагодою поговорити про німецьку і скандинавську...

МЕДІА
Prev Next