АКТУАЛЬНО

У Житомирі греко-католики провели благодійну акцію «Шкільний портфелик»

Четвер, 12 вересня 2019, 08:24
10 вересня 2019 року за підтримки Благодійного фонду «Карітас-Житомир» та в рамках стратегії розвитку соціального служіння УГКЦ у Житомирі провели Благодійну акцію «Шкільний портфелик».

«Сьогоднішня акція – звернувся до присутніх директор фонду протоієрей Віталій Сидорук – наcамперед спрямована на те, щоб передати вам частичку нашого серця, любов усіх, хто посприяв тому, щоб ці важливі для школярів подарунки сьогодні потрапили до дитячих рук! Шкільні знання є дуже важливими, і це приладдя маємо надію буде вам у цьому сприяти, але найголовніше – навчитися любити і чинити добро».

Цю акцію вдалося реалізувати зокрема завдяки співпраці з Благодійним фондом «Карітас-Київ» та з управлінням у справах сім’ї, молоді та спорту Житомирської міської ради на базі підліткового клубу «Пролісок» міського культурно-спортивного центру Житомирської міської ради.

Як повідомили на сайті Житомирської міської ради, у такий спосіб організатори виявили підтримку родин у складних життєвих обставинах. У результаті подарували 16 наплічників з найнеобхіднішими речами для навчання в школі, та 6 канцелярських наборів потребуючим родинам.

Довідка: МБФ «Карітас-України» акцію «Шкільний портфелик» проводить більше 20 років. На  Житомирщині її проводили вдруге (позаминулого року подібна акція відбулася в м. Радомишль).

Прес-служба Київської архиєпархії

 


ПУБЛІКАЦІЇ

«Духовне батьківство — про рідних та родину», - п. Марія Рипан у проєкті «Сім штрихів до портрета» 21 жовтня

Вона повертає наш погляд насамперед до родинного коріння Блаженнішого Любомира - духовного батька України, кажучи, що він "походить із...

МЕДІА
Prev Next