АКТУАЛЬНО

У Житомирі відбувся міжнародний форум «Релігія в глобальному світі»

Неділя, 02 жовтня 2016, 19:30
Ця проблематика доволі екзотична, оскільки соціологи релігії початку ХХ ст. зійшлися на думці, що протягом наступних ста років релігія, або релігійний чинник, зникне з ландшафту людського буття. Але ХХІ століття показало зворотну тенденцію, яку називають «великим поверненням релігії» в суспільне життя. Для нас питання, у чому це повернення і які його ознаки. Тому ми детально говоритимемо про різні аспекти релігії в глобальному світі, в яких нових модифікаціях релігійне життя повертається в суспільне. І ми зібралися на цьому форумі, щоб ретельніше розглянути, що відбувається в планетарному ландшафті в релігійних питаннях.

Сказав диякон Роман Завійський, декан ФБФ УКУ, під час Міжнародного форуму "Релігія в глобальному світі" в Житомирі. Додамо, захід відбувся 29-30 вересня і саме Філософсько-богословський факультет УКУ став його співорганізатором. Більше від 40 науковців та експертів з різних міст і країн зібралися в Житомирі, щоб  обговорити зміну релігійних парадигм у сучасному світі, подискутувати щодо прогнозів на майбутнє.

Разом із ФБФ УКУ організаторами заходу стали Житомирський державний університет імені Івана Франка, Університет Софія (м. Лопіяно-Флоренція, Італія) та Українська соціальна академія ( м. Київ, Україна). Особливістю формату проведення форуму стало те, що учасники мали змогу обговорити свої ідеї із запрошеними провідними іноземними та вітчизняними експертами.

Департамент інформації УГКЦ

ПУБЛІКАЦІЇ

Отець Кирило Селецький – засновник двох монаших спільнот, першого захоронку, борець з алкоголізмом та просвітитель22 вересня

У 2018 році Українська Греко-Католицька Церква відзначає 100-річчя від дня смерті визначного священика Перемиської єпархії о.Кирила...

МЕДІА
Prev Next