АКТУАЛЬНО

Учасники семінару ПМВ відвідали музей Шевченка в Каневі і відслужили панахиду на Тарасовій горі

Середа, 30 липня 2014, 10:15
Учасники духовно-формаційного семінару ПМВ для підвищення кваліфікацій місіонерів-отців, які опікуються вірними в країнах, де немає церковних структур УГКЦ, відвідали Шевченківський національний заповідник у Каневі.

Священики УГКЦ, які приїхали на семінар з 11 країн,  на чолі з головою ПМВ владикою Йосифом (Міляном) відслужили панахиду на Тарасовій горі біля могили Шевченка, відвідали музей поета і Тарасову хату. 

Владика Йосиф відзначив, що в УГКЦ Тарас Шевченко дуже шанований. “Це справді пророк. Христос як Син Божий врятував людство, а Шевченко своїм словом врятував українську націю від забуття і знищення. Він прийшов у світ, мабуть, у найважчі моменти життя української нації – кріпацтво, неуцтво, злидні, а тут низенький чоловік потряс цілу Російську імперію своїм талантом писати і малювати, - талантом бути собою і бути великим сином свого злиденного тоді народу”, - сказав єпископ.

Інфоцентр ПМВ

ПУБЛІКАЦІЇ

Інтерв’ю зі с. Стефанією Коваленко, настоятелькою новоосвяченого монастиря сестер служебниць в Одесі14 серпня

22 липня 2020 року в Одесі відбулося освячення першого чернечого дому сестер служебниць на південних теренах України. Той факт, що його...

МЕДІА
Prev Next