АКТУАЛЬНО

Учні української школи Пресвятої родини в Помпеях відвідали історичні місця в Києві

Четвер, 15 серпня 2019, 09:59
13 дітей 5–6-го класів української суботньої недільної школи Пресвятої родини в Помпеях відвідали пам’ятні місця в Києві, щоби ближче пізнати Україну.

Учнів супроводжували сестри Згромадження Пресвятої Родини с. Магдалина Леськів і с. Софія Летнянка, які провадять школу в Помпеях.

Як розповіла Департаменту інформації УГКЦ с. Софія, учні походять з українських сімей, що проживають в Італії. Частина народилася вже в Італії, частина приїхала жити сюди в маленькому віці.

«У 5–6-му класах ми саме вивчали історію України, говорили про пам’ятні місця в Києві. І хотіли, щоби вони побачили, яка Україна велика гарна країна. Бо діти зазвичай, коли приїжджають в Україну, відвідують лише родичів у селах і практично не подорожують країною», – зазначила с. Софія.

Поїздка відбулася за кошт батьків учнів.

«Діти були вражені й дуже задоволені побаченим. Було б добре, як би була якась державна програма для українських дітей, які народилися за кордоном. Бо вони знають про Україну дуже мало, а ми, як Церква, не в силі дати їм весь необхідний матеріал для цього», – додала вона.

Учні також відвідали резиденцію у Княжичах, де жив Блаженніший Любомир Гузар. Владика Богдан Дзюрах, Секретар Синоду Єпископів УГКЦ, провів їм екскурсію. Побували діти також у Патріаршому соборі Христового Воскресіння і помолилися у крипті, де похований Блаженніший Любомир.

Крім того, діти відвідали могилу Тараса Шевченка в Каневі.

Міністерство закордонних справ організувало для дітей екскурсії в Софію Київську та Музей історії. Також учні відвідали Меморіал Жертвам Голодомору й Музей становлення української нації.

Учні з Італії побували і на місці розстрілу Героїв Небесної сотні.

Департамент інформації УГКЦ

ПУБЛІКАЦІЇ

Проповідь Блаженнішого Святослава в шосту неділю після Зіслання Святого Духа під час прощі до Крилоса02 серпня

Христова Церква від початку проповіді Христового Євангелія і аж досі проповідує Бога, який прощає, який є любов’ю, який оздоровляє людину. Й...

МЕДІА
Prev Next