АКТУАЛЬНО

УГКЦ поминає жертв геноциду кримськотатарського народу

Четвер, 18 травня 2017, 18:08
Офіційний представник УГКЦ взяв участь у вечорі-реквієм у Києві до Дня пам'яті жертв геноциду кримськотатарського народу.

Цього року виповнюються 73-ті роковини цієї трагічної події в історії України.

Від Української Греко-Католицької Церкви з благословення Отця і Глави УГКЦ Блаженнішого Святослава на запрошення кримсько-татарських лідерів Мустафи Джемілєва та Рефата Чубарова участь у заході взяв о. д-р Ігор Шабан, голова Комісії УГКЦ у сприянні єдності християн.

«Ми сьогодні разом з усім кримськотатарським народом в Україні з сумом згадуємо та поминаємо всіх жертв цього антилюдського злочину», – сказав священик у коментарі Департаменту інформації УГКЦ.

Під час свого виступу на вечорі-реквієм Президент України Петро Порошенко назвав примусове відселення радянською владою кримських татар з півострова в 1944 році злочином без строку давності. «Примусове відселення стало однією з найзлочинніших і найганебніших операцій тоталітарного режиму комуністичного Радянського Союзу. І Верховна Рада України цілком обґрунтовано визнала депортацію кримсько-татарського народу 1944 року геноцидом і проголосила 18 травня Днем пам'яті жертв геноциду кримськотатарського народу. Депортація – це злочин без строку давності», – цитує Петра Порошенка офіційне інтернет-представництво Президента.

 

Департамент інформації УГКЦ

ПУБЛІКАЦІЇ

Шлях до офіційного проголошення блаженного Йосафата Кунцевича святим. З нагоди 150-ліття канонізації ‒ 1867-2017 26 червня

Святий Йосафат зізнався своєму другові отцю Геннадію Хмельницькому, що одного разу, будучи ще малим хлопцем, зайшов з мамою до церкви святої...

МЕДІА
Prev Next
DEBUG

0.1409
clr:53
cch:-no-
sql:0.1051
csql:0.0000
out: 0.0000
..........
M: 3,458,328
m: 2,971,440