АКТУАЛЬНО

УГКЦ в Італії та Іспанії долучиться до загальноєвропейського збору коштів для гуманітарних потреб України

П'ятниця, 15 квітня 2016, 12:52
УГКЦ в Італії та Іспанії долучиться до загальноєвропейського збору коштів для гуманітарних потреб України, який на заклик Папи Франциска проводитиметься в неділю, 24 квітня, в усіх католицьких церквах Європи.

Про це йдеться у зверненні Апостольського візитатора владики Діонісія та пасторальних координаторів для душпастирів та вірних УГКЦ в Італії та Іспанії:

« …Виходячи з того, що наші церковні громади проводять свою діяльність на території та завдяки італійським та іспанським дієцезіям, закликаємо всіх вас, щоб аналогічні благодійні збірки були проведені і серед наших вірних, згідно з правилами, визначеними єпископом місцевої дієцезії. Зібрані кошти доцільно здати до відповідних дієцезальних фондів, з яких кошти будуть скеровані до України. Просимо також повідомити Секретаріат Апостольського візитатора про проведену у вашій громаді благодійну збірку, вказавши зібрану суму, що дозволить нам скласти відповідний звітний архів».

Як відомо, в Неділю Божого Милосердя, 3 квітня 2016 року, Глава Католицької Церкви звернувся із таким закликом: «В цей день, що є немовби серцем Святого року Милосердя, моя думка лине до всіх народів, найбільше спраглих примирення та миру. Зокрема, маю на увазі тут, у Європі, драму тих, хто переносить наслідки насильства в Україні: тих, які перебувають на теренах, охоплених військовими діями, які вже викликали тисячі смертей, і понад мільйон тих, хто були змушені залишити ці території з огляду на важку ситуацію, яка й далі триває. Це, насамперед, стосується похилих віком осіб та дітей. Крім того, що я постійно супроводжую їх своїми думками та молитвою, я вирішив виступити з ініціативою гуманітарної підтримки на їхню користь. З цією метою у неділю, 24 квітня, в усіх католицьких церквах Європи буде проведено спеціальну збірку. Заохочую вірних приєднатися до цієї ініціативи своїми щедрими пожертвами. Цей жест милосердної любові, крім полегшення матеріальних страждань, має на меті висловити мою особисту та всієї Церкви близькість і солідарність. Висловлюю щире побажання, щоб це змогло допомогти без подальших зволікань сприянню мирові і пошані до права на цій землі, що зазнала дуже багато випробувань».

Прес-служба УГКЦ в Італії

ПУБЛІКАЦІЇ

П'ятнадцять думок Блаженнішого Святослава про справжній і здоровий відпочинок04 серпня

Блаженніший Святослав, Отець і Глава УГКЦ, ділиться думками та рекомендаціями щодо справжнього відпочинку, що особливо актуального під...

МЕДІА
Prev Next