АКТУАЛЬНО

УГКЦ висловлює вдячність Урядові Італійської Республіки за надану фінансову допомогу для постраждалих в Україні

Субота, 01 березня 2014, 15:58
У п’ятницю, 28 лютого 2014 року, офіційний веб-ресурс МЗС Італії повідомив про те, що Італія прийняла рішення виділити 100 тисяч євро на допомогу постраждалим під час зіткнень в Україні.

«Такий благодійний жест з боку Італійського уряду українському народові є неабиякою ознакою того, що Україна та Італія за останні десятиліття за участю сотні тисяч українських іммігрантів в Італії, які є кваліфікованими і добросовісними працівниками, не просто ближче познайомилися, але більше того, вони стали дружніми народами. Висловлюю мою щиру і молитовну подяку нашим італійським братам за справжній жест любові», - відзначив у телефонній розмові Прес-службі УГКЦ в Італії Апостольський візитатор владика Діонісій (Ляхович), який перебуває цими днями в Бразилії.

У заяві МЗС Італії зазначається, що кошти будуть спрямовані на закупівлю ліків і надання допомоги пораненим за посередництвом Міжнародного комітету Червоного Хреста (МКЧХ) в Україні.

Крім того повідомляється, що виділення Італією коштів є "відповіддю Європейської комісії та держав ЄС на насильство в країні (в Україні - Ред.), прийнятою напередодні в рамках засідання робочої групи з гуманітарної допомоги".

Слід відзначити, що нещодавно прохання про підтримку українського народу та лікування потерпілих було звернене з боку УГКЦ в Італії та представників громадських організацій на розгляд до Постійного комітету з прав людини Камери депутатів Італії.

 

Прес-служба УГКЦ в Італії

ПУБЛІКАЦІЇ

Отець Терентій Цапчук: «На Волині Українська Греко-Католицька Церква не є чужою»16 серпня

У 2017 році монахи Чину святого Василія Великого Української Греко-Католицької Церкви відзначають 400-ліття реформування....

МЕДІА
Prev Next
DEBUG

0.1724
clr:52
cch:-no-
sql:0.1387
csql:0.0000
out: 0.0000
..........
M: 3,438,920
m: 2,975,768