АКТУАЛЬНО

УГКЦ збагатилася новою книжкою з церковного права українською мовою

Середа, 04 вересня 2019, 10:41
2 вересня у видавництві "Астролябія" у Львові вийшла нова книжка о. д-ра Андрія Танасійчука «Канонічне право Східних Католицьких Церков».

Ця праця є результатом багаторічної викладацької роботи автора на факультеті канонічного права св. Пія Х у Венеції. У книжці висвітлені основні теми східного канонічного права, а також подані наукові статті автора, присвячені актуальній правові проблематиці.

Враховуючи невелику кількість україномовної літератури у галузі канонічного права, ця праця стане цінним надбанням української каноністики і істотним внеском в її розвиток.

Довідка: Андрій Танасійчук – священнослужитель Коломийської єпархії УГКЦ і парох парафії Благовіщення Пречистої Діви Марії в м. Коломия. Доктор східного та латинського канонічного права. Професор Факультету канонічного права св. Пія Х у Венеції (Італія). Голова Товариства українських каноністів. Дійсний член міжнародного Товариства права Східних Церков та міжнародного Товариства канонічного права.  

Департамент інформації УГКЦ


ПУБЛІКАЦІЇ

Отець Микола Бичок: «Хоч би де я був, завжди зустрічав святих людей»15 січня

15 січня стало відомо, що Римський Архиєрей підтвердив вибір Синоду Єпископів Української Греко-Католицької Церкви і номінував отця...

МЕДІА
Prev Next