АКТУАЛЬНО

УГКЦ збагатилася новою книжкою з церковного права українською мовою

Середа, 04 вересня 2019, 10:41
2 вересня у видавництві "Астролябія" у Львові вийшла нова книжка о. д-ра Андрія Танасійчука «Канонічне право Східних Католицьких Церков».

Ця праця є результатом багаторічної викладацької роботи автора на факультеті канонічного права св. Пія Х у Венеції. У книжці висвітлені основні теми східного канонічного права, а також подані наукові статті автора, присвячені актуальній правові проблематиці.

Враховуючи невелику кількість україномовної літератури у галузі канонічного права, ця праця стане цінним надбанням української каноністики і істотним внеском в її розвиток.

Довідка: Андрій Танасійчук – священнослужитель Коломийської єпархії УГКЦ і парох парафії Благовіщення Пречистої Діви Марії в м. Коломия. Доктор східного та латинського канонічного права. Професор Факультету канонічного права св. Пія Х у Венеції (Італія). Голова Товариства українських каноністів. Дійсний член міжнародного Товариства права Східних Церков та міжнародного Товариства канонічного права.  

Департамент інформації УГКЦ


ПУБЛІКАЦІЇ

Архиєпископ Борис Ґудзяк про перші 100 днів свого служіння: Близькість і єдність, які я досвідчив, перевищили усі мої сподівання14 жовтня

Перші місяці на посаді для політиків чи урядовців вважають визначальними, стрижневими. Відразу після обрання чи призначення, новачки...

МЕДІА
Prev Next