АКТУАЛЬНО

Українські греко-католицькі єпископи Американської митрополії провели чергову зустріч

П'ятниця, 31 січня 2020, 11:52
29 січня 2020 року єпископи Філадельфійської митрополії відбули чергове робоче засідання, на якому обговорили життя Української Греко-Католицької Церкви у Сполучених Штатах Америки та склали план на цей рік. Зустріч пройшла у Філадельфії.

У ній взяли участь владика Борис Ґудзяк, архиєпископ і митрополит Філадельфійський, владика Павло Хомницький, єпарх Стемфордський, владика Венедикт Алексійчук, єпарх єпархії Святого Миколая в Чикаго, владика Богдан Данило, єпарх єпархії Святого Йосафата у Пармі, та владика Андрій Рабій, єпископ-помічник Філадельфійський.

Особливою подією в УГКЦ буде проведення Патріаршого Собору у Львові в кінці серпня цього року.  Готуючись до неї, кожна єпархія УГКЦ у всьому світі проводить свої єпархіальні собори. Під час цієї зустрічі владики поділилися досвідом проведення своїх місцевих соборчиків та їхніми напрацюваннями. Темою загального Патріаршого Собору є «Еміграція, поселення та глобальна єдність». Проте американські єпархії також роздумували над темою імміграції, адже за останні роки кількість новоприбулих людей значно зросла. У цьому контексті стало важливим обговорення першої стадії ґрунтовного соціологічного опитування та підготовки до другої стадії, яка включатиме в себе особисті інтерв’ю. Мета цього дослідження: зрозуміти потреби та виклики вірних митрополії, щоб могти краще їм служити.

Відтак владики застановилися над плануванням спільних подій у 2020 році, особливим чином організації з’їзду духовенства Митрополії, яку заплановано на жовтень 2020 року у Чикаго.

Наступного дня владики взяли участь у конференції, організованій Філадельфійською архиєпархією на тему «Духовні та богословські висновки з кризи насилля над вразливими людьми». Доповідачами на цій конференції став о. Ганс Цолльнер, єзуїт, президент Центру захисту дітей Григоріанського університету в Римі та диякон Берні Ноядера, голова Департаменту захисту дітей та молоді Конференції Католицьких Єпископів Сполучених Штатів Америки.

Повідомив диякон Володимир Радько

 


ПУБЛІКАЦІЇ

Проповідь Блаженнішого Святослава, Отця і Глави УГКЦ, у 19-ту неділю по Зісланні Святого Духа19 жовтня

Сьогодні Христос каже нам, щоб ми так чинили, так ставилися до кожної людини, як ставиться до людини сам Господь Бог. Навіть більше, Він...

МЕДІА
Prev Next