АКТУАЛЬНО

Українські салезіани беруть участь у зустрічі рад салезіанських провінцій Європи

Четвер, 10 серпня 2017, 13:18
Провінційна рада отців салезіан бере участь у зустрічі рад салезіанських провінцій Європи з генеральним настоятелем о. Анхелем Артіме, що відбувається в Естергомі (Угорщина) впродовж 7-12 серпня. Українське салезіянське згромадження представляють о. Кароль Манік, о. Іван Мазуркевич, о. Михайло Чабан та о. Юрій Смакоус.

Офіційне відкриття зустрічі відбулося у понеділок, 7 серпня, а вже у вівторок розпочалася активна робота усіх учасників. На початку зустрічі провінційний настоятель салезіан Угорщини о. Бела Абрахам (fr. Béla Ábrahám) привітав усіх присутніх та розповів про постать св. Адальберта, покровителя центру, де проходить цей захід, і висловив свою радість з приводу того, що так багато салезіан зібралися разом тут. "Цей досвід дає нам велику мужність і відновлює надію на те, що прийде час і салезіани в Угорщині будуть такими численними, як і сьогодні в цій кімнаті", – сказав о. Бела.

Відтак генеральний настоятель о. Анхель Артіме зазначив, що цей захід є вже сьомим і є справді важливим моментом братерської єдності та спілкування. Він також зазначив, що Папа рішуче закликав салезіан активно брати участь у Синоді, присвяченому молоді.

Опісля о. Тадеуш Розмус, генеральний радник регіону Північно-Центральна Європа представив звіт про стан регіону, а потім відбулася дискусія представників різних провінцій, які висвітлили актуальні теми й запити Згромадження та обговорили поточні салезіанські питання.

У другій половині дня вікарій генерального настоятеля о. Франческо Череда представив свою доповідь про реорганізацію відділень у провінціях. Згодом відбулося обговорення в групах, а після цього дискусія на загальному форумі.

День завершився коротким звітом про виконану роботу, а також обговоренням різноманітних актуальних салезіанських питань.

Західне бюро "Живого ТВ" за матеріалами www. sdbua.net

ПУБЛІКАЦІЇ

Отець Рафаїл Турконяк: «Переклад Острозької Біблії тривав 30 років»13 липня

Отець Рафаїл Турконяк, архимандрит Студійського уставу, перекладач Острозької Біблії, професор Острозької академії, лауреат...

МЕДІА
Prev Next