АКТУАЛЬНО

Українські школи Відня та Будапешту домовилися про співпрацю

Вівторок, 17 грудня 2019, 10:31
14 грудня в українській школі Відня відбулася робоча зустріч та обмін досвідом між вчителями і керівництвом школи Відня та Рідною школою в Будапешті.

Сторони домовилися про співпрацю в освітньому напрямку та поділилися досвідом, викликами, які стоять перед українською діаспорою..

У рамках візиту до Відня вчителі з Будапешту відвідали українську греко-католицькоу церкву Святої Варвари, де парох о. Тарас Шагало розповів історію свого храму.

Довідка

Українська суботня школа у Відні належить до освітнього Товариства Івана Франка в Австрії. Засновником школи була греко-католицька парафія Святої Варвари у Відні. Директором школи є Анна Крачковська, випускниця УКУ. Школа наступного року буде відзначати свій десятий ювілей. У школі навчається близько 300 дітей.

Рідна школа в Будапешті належить до Українського центру кардинала Гузара в Угорщині, що діє при парафії Покрови Богородиці УГКЦ в Будапешті. Засновником школи є о. Дам’ян Габорій. Існує школа другий рік і налічує 30 дітей.

Повідомив о. Дам’ян Габорій


ПУБЛІКАЦІЇ

«Такі збірки є виявами братерської християнської любові та єднання», — владика Андрій Рабій про допомогу постраждалим від паводків07 липня

Впродовж останніх кількох тижнів кожного із нас зворушують кадри із Західної України, де місцеві мешканці боряться із негодою паводків....

МЕДІА
Prev Next