АКТУАЛЬНО

Українські школи Відня та Будапешту домовилися про співпрацю

Вівторок, 17 грудня 2019, 10:31
14 грудня в українській школі Відня відбулася робоча зустріч та обмін досвідом між вчителями і керівництвом школи Відня та Рідною школою в Будапешті.

Сторони домовилися про співпрацю в освітньому напрямку та поділилися досвідом, викликами, які стоять перед українською діаспорою..

У рамках візиту до Відня вчителі з Будапешту відвідали українську греко-католицькоу церкву Святої Варвари, де парох о. Тарас Шагало розповів історію свого храму.

Довідка

Українська суботня школа у Відні належить до освітнього Товариства Івана Франка в Австрії. Засновником школи була греко-католицька парафія Святої Варвари у Відні. Директором школи є Анна Крачковська, випускниця УКУ. Школа наступного року буде відзначати свій десятий ювілей. У школі навчається близько 300 дітей.

Рідна школа в Будапешті належить до Українського центру кардинала Гузара в Угорщині, що діє при парафії Покрови Богородиці УГКЦ в Будапешті. Засновником школи є о. Дам’ян Габорій. Існує школа другий рік і налічує 30 дітей.

Повідомив о. Дам’ян Габорій


ПУБЛІКАЦІЇ

Дослідження PISA показало, що український учень не готовий до життя після школи19 лютого

Одним з основних завдань освіти – рівень підготовки дітей до життя. Та в Україні поки що домінує думка, що ми готуємо дітей до ВНЗ. Ще донедавна...

МЕДІА
Prev Next