АКТУАЛЬНО

Українські військові, учасники паломництва до Люрда, молилися Архиєрейську Літургію в Брюсселі

Середа, 16 травня 2018, 13:22
Триває військове паломництво до Марійського духовного центру у французькому місті Люрд. П'ятнадцятого травня українська делегація молилася в брюссельському катедральному соборі Святих Михайла і Гудули. Архиєрейську Літургію очолив керівник Департаменту військового капеланства Патріаршої курії УГКЦ владика Михайло (Колтун).

Під час Літургії паломники приступили до таїнств Покаяння та Євхаристії. Після молитви владика Михайло привітав військових, які відзначали цього дня свій день народження.

Напередодні прочани відвідали святині Вроцлава (Польща) та Дрездена (Німеччина) і там молилися Богу за свої сім’ї та мир для України.

Цьогорічне Міжнародне військове паломництво до містечка поблизу Піренейських гір ювілейне. Відбувається воно 60-й раз. У ньому бере участь українська делегація, у складі якої є військовий оркестр Національної академії сухопутних військ імені гетьмана Петра Сагайдачного та група військових лікарів із Військово-медичного клінічного центру Західного регіону.

Західне бюро «Живого ТБ» за матеріалами www.kapelanstvo.info

ПУБЛІКАЦІЇ

Українці Італії помоляться за жертв Голодомору в головному соборі Неаполя та зможуть приступити до мощів св. Януарія 14 листопада

Наближаються холодні листопадові дні, в які ми, українці, спогадуємо і вшановуємо пам’ять жертв Голодомору 1932-1933 років в Україні. Цими...

МЕДІА
Prev Next