Українські військові та капелани взяли участь у Міжнародному військовому паломництві в Люрді
Понеділок, 20 травня 2019, 16:19 17-19 травня в Люрді (Франція) відбулося шістдесят перше Міжнародне військове паломництво – молитва за мир у світі.
-
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:
- Посвята українського війська під покров Пресвятої Богородиці
- Прикарпатські призовники відправилися на військову строкову службу зі священничим благословенням
- «Волонтерська cотня» УКУ отримала подяку від військових з передової
У ньому взяли участь військовослужбовці з п’ятдесяти країн світу. Великою кількістю паломників та капеланів була представлена на прощі й Україна.
Військовослужбовці Збройних сил України, поранені воїни, матері, які втратили на війні своїх синів, курсанти Національної академії сухопутних військ та ліцеїсти ліцею героїв Крут взяли активну участь у паломництві. Разом із українськими військовими у Люрді перебували і капелани Львівської архиєпархії УГКЦ – синкел у справах капеланства о. Степан Сус, його помічник о. Тарас Михальчук, о. Андрій Хомишин, о. Всеволод Семенко, о. Богдан Кулик, о. Володимир Адамчук та диякон Юрій Балух.
Західне бюро «Живого ТБ» за матеріалами https://kapelanstvo.info
- Проповідь Блаженнішого Святослава в неділю про блудного сина01 березня
- УКУ запрошує на міжнародну наукову конференцію «”Львівський собор” 1946 року: історичні обставини та сучасні оцінки»01 березня
- «Ніколи ми не втратимо Божої любові до нас», - митрополит Василь Семенюк у неділю про блудного сина01 березня
- Робочу зустріч провели волонтери Пенітенціарного душпастирства УГКЦ01 березня
- «Покаяння – це не тільки жаль за гріхи, покаяння – це навернення», – Блаженніший Святослав у неділю про блудного сина28 лютого

Проповідь Блаженнішого Святослава в неділю про блудного сина01 березня
Нехай Великий піст буде для кожного з нас часом покаяння і навернення, плодом якого стане радість зустрічі, обіймів Бога Отця. Сьогодні на...
-
«Для злочинців, грішників і тих, які не шукають правди, другий прихід Христа буде страшним судом», – Блаженніший Святослав у катехизі
-
У Львові оцифровують фонди митрополита Андрея Шептицького
-
«Завдання ініціативи "Вервиця єднає" – спільна щоденна молитва вірних УГКЦ у всьому світі», – о. Ігор Яців
-
«Віра у воскресіння Ісуса Христа є необхідною умовою спасіння людини», – Блаженніший Святослав у катехизі
-
«Прощання з колядою» провели в Українській парафії святих Сергія і Вакха у Римі
-
Курси «Дар життя»: говоримо про батьківство у Бозі і наповнення його Духом Святим
-
«Важливо не піддаватися ні скепсису, ні страху», – фахівці Шпиталю Шептицького про COVID-19
-
У Парижі провели Собор єпархії Cвятого Володимира Великого «Еміграція, поселення і глобальна єдність УГКЦ в коронавірусному світі»
-
«Карантин – лакмусовий папірець: він виявив проблеми, визнання яких ми старанно уникали», – психолог Лідія Кондратик
-
Життя у вірі та жертовність були фундаментом служіння Блаженнішого Любомира Гузара
-
Глава УГКЦ: «Мій дідусь завжди казав, що треба шукати в житті те, що ні вогонь не спалить, ані злодій не вкраде. Тому нас вчили вірити в Бога»
-
Про Блаженнішого Любомира говорили у програмі «Добра розмова»
-
«Мудреці бачили людську природу Христа, але вклонялися Йому як живому предвічному Богові», – Глава УГКЦ у катехизі
-
«Чи нам болить теперішній стан роз’єднання?» – владика Богдан Дзюрах під час молитви за єдність християн
-
«Велике свято – це літургійний спомин про велику подію, переживання її щоразу по-новому», – богослов Максим Тимо