АКТУАЛЬНО

Українська греко-католицька громада м. Таллінн відсвяткувала своє храмове свято

Середа, 02 жовтня 2019, 15:15
У неділю, 29 вересня 2019 року, українська греко-католицька громада м. Таллінн святкувала своє храмове свято. З цієї нагоди до парафії завітали гості з ближнього зарубіжжя – о. Роман Сапужак із сім’єю з м. Рига (Латвія) та о. Андрій Мельничук з м. Стокгольм (Швеція).

Урочисте святкування розпочалося в суботу ввечері з Великої вечірні з литією.

Недільну Божественну Літургію очолив о. Роман Сапужак, а проповідь виголосив о. Андрій, який люб’язно відгукнувся на запрошення і вперше відвідав парафію. Під час проповіді священнослужитель зауважив, що кожне свято календарного року - це не тільки пригадування подій минулого. Справжній християнин повинен щоразу, знову і знову, намагатися переживати конкретну подію в теперішньому часі і ставати її співучасником.

Також він наголосив на важливості єдності між людьми і пригадав, що, згідно з переданням, Пресвята Богородиця взяла під свій покров людей саме тоді, коли вони були об’єднані і спільно щиро молилися та просили про допомогу.

Після богослужіння відбулося освячення води та мируванням вірних.

На завершення всі присутні мали можливість поспілкуватися і ближче познайомитися між собою за щедрим святковим спільним обідом.

Пресслужба парафії

ПУБЛІКАЦІЇ

Проповідь Блаженнішого Святослава у неділю перед Воздвиженням22 вересня

Бо так Бог полюбив світ, що віддав Сина свого єдинородного, щоб кожен, хто вірує, не загинув, а мав життя вічне.

МЕДІА
Prev Next