АКТУАЛЬНО

Українська соціальна академія Комісії УГКЦ «Справедливість і мир» відкриє Школу інновацій та соціального підприємництва в Сумах, Луцьку та Івано-Франківську

Понеділок, 12 вересня 2016, 16:02
Українська соціальна академія Комісії УГКЦ «Справедливість і мир» спільно із БФ «Карітас України» у жовтні цього року відкриє Школу інновацій та соціального підприємництва в містах Суми, Луцьк та Івано-Франківськ. Це необхідно для того, аби допомогти вирішити соціальні проблеми міста і країни за рахунок соціальних інновацій та поширенню соціального підприємництва.

Повідомив о. д-р Михайло Мельник, голова Комісії УГКЦ «Справедливість і мир».

Школа полягає у тримісячному інтенсивному навчанні в кожному модулі в одному із трьох  міст України (Суми,  Луцьк, Івано-Франківськ)  (навчання відбувається два дні  на тиждень, у суботу та неділю з 09:30 по 18:00); спілкуванні з провідними експертами та фахівцями соціального підприємництва і міжнародних організацій; менторській підтримці проектів; презентації проектів експертам та подальшому їх оцінюванню професіоналами, співпраці з представниками соціального бізнесу, можливості обговорити з ними подальший план розвитку власних ідей; можливості отримати стажування за кордоном.

«Комісія за допомогою Соціальної академії вже майже три роки розбудовує систему соціальних інновацій за допомогою освітніх проектів та програм в Україні. Тепер ми готові поширювати це знання та кращі практики соціального підприємництва та соціальних інновацій через створення Школи. Не всі учасники стануть соціальними підприємцями, але якщо після Школи в Україні стане більше сталих проектів — ми вже досягнемо мети», — розповідає о. Михайло.

Основні модулі програми Школи стосуватимуться таких тем, як християнські цінності в публічній сфері, етичні цінності сучасного бізнес-лідера, стратегічне планування та комунікації, цінності, фандрайзинг, соціальна промоція, практичні аспекти підготовки та управління проектами, сталий розвиток місцевих громад в Україні.

Для додаткової інформації звертатися за тел. 068 931 01 21, та email:[email protected]  

Департамент інформації УГКЦ

 

ПУБЛІКАЦІЇ

Постанови Синоду Єпископів УГКЦ 2018 року17 вересня

Від 2 до 11 вересня 2018 року Божого в м. Львові-Брюховичах проходив Синод Єпископів Української Греко-Католицької Церкви, в якому брало...

МЕДІА
Prev Next