АКТУАЛЬНО

Український інститут національної пам’яті запрошує до участі у проекті «Майдан: усна історія»

Понеділок, 11 серпня 2014, 11:58
Український інститут національної пам’яті (УІНП) запрошує представників Української Греко-Католицької Церкви взяти участь у проекті «Майдан: усна історія». Мета проекту: створення архіву свідчень учасників протестних акцій листопада 2013-го – лютого 2014 років.

У рамках проекту його реалізатори збирають спогади активістів із різних середовищ Майдану, які в майбутньому слугуватимуть джерельною базою для істориків, документалістів, правозахисників тощо.

Співробітники УІНП та волонтери беруть докладні інтерв’ю в учасників Майдану та фіксують їх за допомогою аудіо- та відеотехніки. Ініціатори прагнуть записати суб’єктивний досвід громадян, які були учасниками (безпосередніми чи опосередкованими) протестних акцій у Києві та інших регіонах України.

Контакти:

Координатор проекту – Кобєлєва Іванна (097-647-98-64).

Член робочої групи – Привалко Тетяна (098-351-08-74).

Просимо всіх вірних УГКЦ, які мають важливу інформацію, особисто пережитий досвід, відгукнутися на ініціативу організаторів проекту і допомогти створити інформаційну базу.

Департамент інформації УГКЦ

ПУБЛІКАЦІЇ

«Наша мета — мати єдине законодавство УГКЦ в Україні та поза її межами», — о. Андрій Танасійчук09 лютого

Існує відомий та доволі влучний латинський вислів, який повчає нас дотримуватися встановлених правил і норм: «Бережи порядок і порядок...

МЕДІА
Prev Next